Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Potěšte svého tatínka dárkem od ♥

Potěšte svého tatínka dárkem od ♥

14.6.2019 napsal(a) Nikola B.

Už tento víkend nás čeká další významný den – Den otců. Den, který si každý slaví po svém. V České republice třetí neděli v červnu, ve Finsku druhou v listopadu a jinde třeba na sv. Josefa. Někdo ve velkém stylu s oslavou celých početných rodin, jiní darují malou pozornost a další třeba společnou vzpomínkou... či zážitkem. A právě na zážitky vhodné pro tatínky všech věkových kategorií jsme se zaměřili my. Jak už bývá ve FirměNaZážitky zvykem, opět vybrali několik skutečně výjimečných a hlavně nezapomenutelných dobrodružství!

Firmanazazitky.cz slevový kupón

První nabídkou se stal Sprint na letišti v japonské závodní káře Subaru Impreza za 990 Kč. Tatínek si bude moci vyzkoušet jízdu na běžné pozemní komunikaci, po dálnici i po letištní pohybové ploše. Po celou dobu je ve voze přítomný instruktor. Balíček obsahuje přibližně 20 minut jízdy ve vybraném voze (trasa 16 km - cca 50 % trasy se jezdí po letišti, cca 25 % po silnici a 25 % po dálnici), instruktáž a seznámení se s vozidlem, součástí zážitku je povinné pojištění, havarijní pojištění ve standardním rozsahu a dálniční známka. V Subaru je možné mít s sebou až dva spolujezdce – příplatek 299 Kč/osoba – takže pokud vás samotné tato nabídka zaujala a rádi byste také vyzkoušeli, co může být lepší než prožít něco takového společně se svým tátou?

Další nabídka nese název "Za koktejly na Žižkovskou věž" a cena je taktéž 990 Kč. Na baru restaurantu Oblaca bude tatínkovi představeno koktejlové menu, nesoucí název "Zpět ke kořenům". Bude mu detailně přiblížen charakter a paleta chutí použitých bází a vše z historie až do doby, než koktejl ochutná. Balíček obsahuje 4 koktejly z aktuálního koktejlového menu (2 koktejly na osobu).

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Třetím dobrodružství je Vyhlídkový let vrtulníkem R44 pro jednu osobu. Po příjezdu na letiště si tatínka převezme odpovědný člen realizačního týmu, který ho seznámí s plánem letu (včetně bezpečnostní instruktáže, potvrzení nezbytných údajů pro plánování letu – váhu jednotlivých klientů, seznámení s pilotem atd.). A pak už ho čeká to nejlepší – usazení, vzlet a kochání se! Balíček v hodnotě 999 Kč obsahuje uvítání na letišti, bezpečnostní instruktáž, seznámení s vrtulníkem, 6-7 minutový vlastní let vrtulníkem.

Poslední je 4-5 hodinový Kurz lezení via ferrat bezpečně za 1 743 Kč. V něm si obdarovaný vyzkouší lezení via ferrat, které je moderním a rychle se rozvíjejícím sportem dneška. Společně s instruktorem se vydají na německou stranu Lužických hor, kde se nachází krásná via ferrata (Klettersteig) Nonnensteig. V průběhu lezení se klienti seznamují se základy pohybu po zajištěných cestách a bezpečnosti. Dostatek času je i na focení a občerstvení. Výstup končí v restauraci, která je perfektní na doplnění sil.

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Tak co? Vybrali jste si? Pokud Vám ani jeden z uvedených zážitků do oka nepadl, na Allegrii máte na výběr ze stovek dalších adrenalinových, odpočinkových, poznávacích a dalších a dalších zážitků nejen pro tatínky ale pro všechny, kteří chtějí zažít něco opravdového, něco, co jim gauč a televize nikdy nemůže umožnit...

Komentáře

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Nabízíme dárky pro všechny příležitosti. Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Prohlédněte si tipy na dárky, mezi kterými si vybere opravdu každý.

Firmanazazitky.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.