Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Potěšte svého tatínka zážitkem od Allegrie

Potěšte svého tatínka zážitkem od Allegrie

5.6.2018 napsal(a) Nikola B.

Svátek matek i dětí už je za námi a nás čeká poslední skupinka - naši otcové. Den otců je svátkem u nás čím dál oblíbenějším, kdy stejně jako naše maminky i své tatínky obdarováváme nějakou tou drobností, milým slovem, obětím... Pokud jste se ale rozhodli udělat radost něčím větším a utratit nějakou tu korunu, tento článek je určen právě Vám!

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Firmanazazitky.cz v těchto dnech rozesílá newsletter s 10% slevou na veškeré zážitky z nabídky. Sleva platí pouze do 17. 6. 2018, tedy přesně do neděle, Dne otců. Slevový kód najdete u nás na Slevovykupon.net, nebo jak už jsme psali, v nejnovějším newsletteru, který do schránky dostanete, jestliže jste e-shopu poskytli e-mailovu adresu. Ty nejlepší tipy na dárky pro tatínky, se kterými budete mít zaručený úspěch, najdete v sekci Dárky pro tatínka nebo Dárky pro muže. Samozřejmě můžete propátrat celý e-shop, pro lepší orientaci je ale Allegrie rozdělila a umožnila použít filtr pro ty náročnější.

V každém dospělém je v malé či velké míře stále hravý kluk, který rád objevuje. Firmanazazitky.cz je tou pravou všehochutí: nové zkušenosti, adrenalinové zážitky, neprobádaná místa, chutě... Pro představu jsme namátkou vybrali tři:

Jestli má Váš tatínek rád rychlejší jízdu a rád by zkusil něco svižnějšího než jen cestu do práce a z práce, překvapte ho jízdou ve formuli RENAULT 2.0. Umožněte mu zažít na vlastní kůži pocit, který znají jen jezdci Formule 1 jako je Hamilton, Lewis , Räikkönen... Dokonalé jízdní vlastnosti, neuvěřitelné zrychlení, přilnavost, která popírá zákony gravitace... to vše nabízí formule Renault 2.0 s 210 koňmi při 510 kilogramech váhy a zrychlením z 0 na 100 km/h za šílené 3,5 sekundy. Usazeni jen pár centimetrů nad zemí zažije zaručeně tu nejlepší jízdu ve svém životě.

Pro klidnější povahy jsme jako druhý vybrali zážitkový kovářský kurz, kde nahlédne pod pokličku kovářské magie a pronikne do tajemství tradičního selského stylu středověkého řemesla. Užije si pohodový den a zkusí si původní technologické postupy kovářství. Naučí se základní kovářské dovednosti a pod vedením zkušeného mistra si vyrobí unikátní kovaný produkt. Zážitkový kovářský kurz je tu pro všechny, kteří obdivují původní řemeslo i umělecké kovářství. Nebo zkuste kurz vaření piva! Nejenže si prohlédne proces výroby piva do nejmenších detailů, ale především se naučí sám pivo vařit. Přiveze si domů vedle originální pivní sklenice, certifikátu a trička, také suroviny a zkušenosti. Uvaří si doma pivo zcela podle svých představ.

Jako třetí nás zaujal opravdu originální dárek. Vypráví tatínek, čím vším chtěl být jako malý? Policistou? Traktoristou? Bagristou? Že moc rád sledoval velké stroje na stavbách? Pokud ano, zážitek Staň se bagristou ho jistě nadchne. Bagr o hmotnosti 8 tun čeká jen na něj, ovládací joysticky rypadla a jeho nadšením udělají pořádnou díru do země.

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Jestli si ale nejste jistí, darujte univerzální poukaz s kreditem v hodnotě 1 000 Kč. V nabídce má Firmanazazitky.cz tisíce poukazů, tak neváhejte dlouho, protože i Váš tatínek má svůj sen - potěšte ho zážitkem!

Komentáře

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Nabízíme dárky pro všechny příležitosti. Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Prohlédněte si tipy na dárky, mezi kterými si vybere opravdu každý.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.