Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Povánoční výprodej elektra a nábytku Okay.cz je tady

Povánoční výprodej elektra a nábytku Okay.cz je tady

1.1.2021 napsal(a) Honza H.

Vánoce už jsou za námi a dokonce i Nový rok. Málokdo jste měl asi náladu mezi svátky nakupovat. Ovšem hned o štědrém dnu začal na Okay.cz povánoční výprodej elektra a nábytku. A ten trvá až do 3. ledna - tedy ještě celý tento víkend. Na prodejnách i ve skladech zůstaly po vánocích stovky produktů, kterým se nepodařilo najít nového majitele. Čekají tam právě na Vás a nikdy nebyly levnější. Využít tak můžete velkou povánoční výprodejovou akci a ušetřit tak až 54 % ve srovnání s předvánočním časem.

Okay.cz slevový kupón

Okay.cz vám nadělí i po ježíškovi. V prodejnách i na e-shopu máte možnost nakoupit opravdu výhodně. Celkově bylo zlevněno zboží za téměř 42 milionů. V nabídce povánočního výprodeje Okay.cz najdete velké množství mobilních telefonů, televize, velké domácí spotřebiče jako jsou lednice, myčky, pračky i sušičky a to vše za opravdu výjimečné ceny. Se slevou můžete nakupovat i kávovary, notebooky, tiskárny, žehličky, foťáky nebo třeba drobnosti jako sluchátka.

Výprodej probíhá v období od 24. 12. 2020 do 3. 1. 2021 a vy můžete využít jedinečné čance nahradit dosluhující spotřebič, udělat radost sobě nebo svým blízkým a zbavit se přitom také svého starého spotřebiče, který si Okay rád odebere výměnou za ten nový. V okay povánočním výprodeji na vás čekají nejnovější modely i ověřená klasika a zkušení veteráni světových značek.

Nové elektro a nábytek pořízené nejen v rámci povánočního výprodeje si můžete nechat samozřejmě doručit na kteroukoliv prodejnu nebo přiv=ézt domů. Čeká na vás garance spokojenosti 14 dní, blesková výměna bez reklamace, prodloužená záruka nebo možnost nákupu na splátky.

Při nákupu můžete samozřejmě také využívat slevové kupóny a kódy z našeho slevového portálu Slevovykupon.net.

Komentáře

Okay.cz slevový kupón

V e-shopu OKAY nakoupíte elektroniku, bílé zboží, autopříslušenství a nábytek. Osobní odběr v největší síti poboček.

Okay.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.