Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Pračka a sušička o chlup levněji

Pračka a sušička o chlup levněji

13.4.2017 napsal(a) Honza H.

Už v minulosti jsme Vám doporučovali produkty, které můžete díky našim slevovým kupónům získat levněji. Ano – často Vám nabízíme obecné kupóny, které platí na celý sortiment. Někdy vám ale doporučíme slevu na produkt, která platí pouze na tento jeden konkrétní produkt a to je i cílem dnešního magazínu. Bude se týkat pračky a sušičky, které můžete zakoupit na Kasa.cz.

Kasa.cz slevový kupón

První sleva se týká automatické pračky Bosch Avantixx WLT24440BY. Tato pračka je velmi úsporná a to jak prostorově – jedná se o úzkou pračku – tak energeticky, protože je z kategorie A+++. Pračka nabízí kapacitu prádla 6,5 kg a je vybavena jedinečným motorem EcoSilence Drive na který máte přímo u Bosch desetiletou záruku.

Kasa.cz slevový kupón

Pračka má nové patentované řešení motoru EcoSilence Drive, což zajišťuje že je tišší, úspornější, silnější a odolnější. Potřebujete mít vypráno rychle? Není problém. Můžete si vybrat, zda chcete prací program zkrátit a ušetřit tak čas nebo chcete optimalizovat prací cyklus z hlediska spotřebované energie. S funkcí Vario Perfect můžete zkrátit dobu praní až o 60 % nebo můžete zvolit hospodárné praní a ušetřit více než 50 % energie. Stačí stisknout jedno tlačítko.

Kasa.cz slevový kupón

Automatická pračka Bosch Avantixx WLT24440BY bílá Vás na Kasa.cz vyjde běžně na nějakých 13 990 Kč. S naším slevovým kódem ale můžete ušetřit celou tisícovku z nákupní ceny téhle pračky a budete jí tak mít za 14 990 Kč. O tom už by se uvažovat dalo none?

Máme pro Vás ale ještě sušičku, o které můžete uvažovat a na kterou Vám nabídneme slevu ještě větší.

Jako doplněk k výše zmíněné pračce Bosch můžete zakoupit sušičku prádla AEG AbsolutCare T8DEE48SC. Výjimečnou sušičku, která by dokázala dokonale a bez poškození vysušit jemné vlněné svetry a zároveň si poradila s funkčním oblečením? Vsaďte na technologie AEG.

Kasa.cz slevový kupón

Jedná se o kondenzační sušičku, která disponuje bubnem o kapacitě 8 KG a zaujme Vás nejen svou energetickou úsporností z kategorie A++. Tajemství je v tepelném čerpadle, které zajištuje až 40 % úspory energie. Hlavním benefitem pak je systém AbsoluteCare, který přesně ovládá pohyb a teplotu sušícího bubnu a to podle druhu vložených tkanin. AbsoluteCare udržuje tvar, brání srážení prádla a obnovuje voděodolnost.

Kasa.cz slevový kupón

Tato sušička je nadupaná dalšími skvělými technologiemi, o kterých jako chlap nemám nejmenší tušení k čemu jsou. Co je ale důležité je, že Vám mohu nabídnou slevu na tuto sušičku a to v hodnotě 2 000 Kč s naším slevovým kódem. Vyjde Vás proto na 15 990 Kč.

Nic lepšího už pro dnešek z databáze nevytáhnu.

Komentáře

Kasa.cz slevový kupón

Kasa.cz, to je internetový obchodní dům, prodej mobilních telefonů, digitální foto, audio, video, prodej na splátky, kompletní sortiment, dovoz až do domu.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.