Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Prague The style outlets - Nová možnost nakupování v Praze

Prague The style outlets - Nová možnost nakupování v Praze

27.5.2018 napsal(a) Honza H.

Prague The style outlets jsou jedním ze tří projektů, které si pro Vás připravila značka The Style Outlets. Nákupní centrum je umístěno vedle letiště Václava Havla a do centra prahy je to od něj 25 minut cesty. Dostat se tam tak hravě můžete nejen autem, ale také mětskou hromadnou dopravou.

Obchodní centrum nabízí samozřejmě lokální i mezinárodní prémiové značky, restaurace a kavárny pro občerstvení. Interiér je inspirován krásami historické Prahy. Nakupovat se Vám tu bude tedy opravdu příjemně. Pokud jste lovcem zahraniční módy, je toto nákupní centrum rozhodně místem, které byste aktuálně měli navštívit jako první. Potěší Vás zajisté i možnost vrácení DPH z nákupů, transfer na letiště nebo informace o odletech a příletech.

 slevový kupón

Nákupní centrum je zaměřené výhradně na módní zboží, a to převážně na dámskou módu. Nakupovat tu můžete ale také dětské zboží, spodní prádlo, doplňky, sportovní potřeby a oblečení, boty nebo bytové doplňky a kosmetiku. Nákupní možnosti jsou omezené, ale najít tu můžete také třeba obchod Blažek, prodávající pánské konfekční, přesto však stylové obleky.

Obchodní centrum nabízí plný servis pro své zákazníky. V Hospitality centru si zajistíte výměnu cizí měny, získáte převoz taxi, zjistíte přílety a odlety letadel, využijete místní uzamykatelné skříňky spolu s možností úschovy zavazadla, můžete se tu převléknout a využít čisté toalety, půjčit si dětské vozíky, zakoupit VIP a dárkové karty, vybrat si peníze z bankomatu, nerezidenti EU si tu mohou nechat vrátit DPH.

Bezplatná aplikace nabídne základní informace o nákupním centru Prague TheStyleOutlets, mapu centra a také exkluzivní nabídky. Zdarma ji můžete stahovat v Apple Store nebo v Google Play store. Abyste aplikaci mohli plnohodnotně využívat, nabízí nákupní centrum samozřejmě také WiFi zdarma bez časového omezení.

Pokud máte kamarádku, o které jste si jistí, že bude prostě milovat nakupování v Prague thestyleoutlets, pak je dárková karta tím nejlepším, co můžete zakoupit. Stačí se zastavit v hospitality centru a předplatit si tuto kartu. Využít ji bude možné ve všech značkových prodejnách, stejně jako v restauracích a kavárnách. Tuto kartu není aktuálně možné zakoupit, ale bude to možné už od září.

Protože se jedná o moderní centrum, které se chce chovat ekologicky, připravuje pro Vás také dobíjecí stanice pro elektromobily. Pokud tedy vlastníte elektrický vůz, nebo o jeho nákupu uvažujete, už od července můžete pohodlně naplánovat svoji cestu do centra – nebude hrozit, že Vám dojde šťáva.

Návštěvu tohoto centra Vám vřele doporučujeme a přejeme Vám příjemné nakupování ve všech tamních obchodech.

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.