Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Prémiový obchod, lodě i merchendising

Prémiový obchod, lodě i merchendising

Za prémiovou měnu si můžete zakoupit krásnější kamufláže, balíčky podpůrných vlajek, které ale získáváte v menším množství i běžným hraním a také prémiové lodě. Prémiové lodě se od běžných lodí neliší jinak, než svojí dostupností. Neposkytují hráčům žádnou faktickou výhodu ve hře – jsou pouze unikátní a tím vzácné.

Zakoupit si můžete také prémiový účet. Prémiový účet Vám umožní získat v bitvách na moři o 50 % více zkušeností a kreditů, které potřebujete pro výzkum a nákup nových lodí. Pokud se ale rozhodnete hrát bez tohoto účtu – bude Vám pouze trvat déle se k Vaší vysněné lodi dostat. Prémiový účet je sdílený s dalšími hrami - World of Tanks a World of Warplanes. Můžete tak využít prémiového času ve všech těchto titulech.

Věříme, že si s World of Warships užijete spoustu zábavy. Nezapomeňte, že můžete kapitánovat kteroukoli z nabízených lodí, pokud budete mít vůli a snahu se k ní probojovat. Vytáhněte kotvy a vplujte do bojů první a druhé světové války.


Worldofwarships.eu

Worldofwarships.eu slevový kupón

World of Warships - masivní námořní souboje. Chopte se velení některých z nejznámějších válečných lodí z počátku 20. století a zažijte námořní bitvy jako nikdy předtím.

Worldofwarships.eu

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.