Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Přenosné radarové detektory

Přenosné radarové detektory

Antiradary nebo jak se jim spíše správně říká radarové detektory jsou velmi citlivé přijímače fungující v mikrovlnném pásmu naladěné na stejnou frekvenci, kterou vysílají silniční radary a jejich funkci je možné přirovnat ke klasickému radiopřijímači.

Jejich přenosná verze nemá tak vysoký dosah jako má napevno umístěná sada, nicméně má tu výhodu, že ji můžete používat ve více vozidlech. Moderní detektory jsou řízeny mikroprocesorem, který automaticky vyhledá radary v nastavených pásmech a varuje řidiče v blízkosti radaru světelným i zvukovým signálem. Systém inteligentní signalizace také umožní odhadnout vzdálenost a polohu místa, ze kterého je měřena rychlost. Detektor Vás také upozorní na laserové měřiče, které jsou používány pro měření rychlosti automobilů na velké vzdálenosti. Účinnost proti laserovým pistolím ale není 100 % a proto je vhodné dokoupit ještě kompletní ochranu proti nim.


Antiradary.net

Antiradary.net slevový kupón

Na Antiradary.net naleznete kompletní systémy, přenosné antiradary, antiradary napevno, víceúčelové laserové systémy a jiné. V jejich sortimentu naleznete zboží značek Beltronics, Valentine One, Escort Radar a dalších.

Antiradary.net

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.