Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Příběh Beaty

Příběh Beaty

I Beata vyzkoušela feromony z Feromony-parfémy.cz a podělila se o své zkušenosti přímo na stránkách obchodu:

"Pracuji v obchodě s pánskými oděvy v jedné z velkých obchodních galerii. Politika naší firmy je taková, že měsíční prémie závisí na množství obsloužených klientů. Na začátku mi to moc nešlo. Kamarádky z práce měly většinou lepší výsledky. Ptala jsem se jich, jak to dělají, ale žádná z nich mi neuměla (nebo možná nechtěla) dát žádnou konkrétní odpověď. Postěžovala jsem si mé nejlepší kamarádce, a ta mi dala článek na téma feromonů. Na začátku jsem se jí vysmála. Nevěřím takovým věcem a mimo to můj názor na ně byl takový, že je kupují pouze zoufalé, ošklivé holky, které si myslí, že pouze tímto způsobem si mohou najít partnera. Moje nejlepší kamarádka mi vysvětlila, že jejich působení je značně širší a stejně jako bylo napsáno ve článku, že je to vědecky podloženo. Bylo tam mezi jinými napsané, že látky pojmenované feromony, působí na podvědomí člověka a v jeho očích se stáváme atraktivnější nejenom sexuálně, ale že lidé používající feromony mají větší úspěch u opačného pohlaví, ale mají také lepší výsledky v práci, zvláště v takové, kde je důležitý kontakt s jinými lidmi. Rozhodla jsem se je vyzkoušet. Našla jsem na internetu obchody s feromony a na začátku mně trochu zarazily jejich ceny, ale rozhodla jsem se, že pokud to opravdu bude působit, tak se mi to rychle vrátí. Riskla jsem to a koupila jsem feromony z tohoto obchodu. To opravdu funguje!! Část klientů chodí teď ke mně a přejí si, abych je obsluhovala výhradně já. Teď já shrábnu největší prémie, o kterých si kamarádky mohou pouze nechat zdát. Již druhý měsíc po sobě jsem zaměstnancem měsíce, šéfová si mně velmi cení a dokonce pro mě chystá nějaké povýšení. A to nejdůležitější - jeden z klientů mně pozval na kávu a vypadá to, že se z toho vyvine něco vážnějšího. Není to úžasné? Co víc si můžu od života přát?? Je dobré, že někdo vymyslel ty úžasné feromony, protože bez nich by byl život takový těžký."


Feromony-Parfemy.cz

Feromony-Parfemy.cz slevový kupón

Specializovaný e-shop s feromony a parfémy s feromony. Široký výběr, rychlé dodání. Feromony pro muže a ženy, produkty pro zvýšení sexuální přitažlivosti.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.