Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Příběh Kuby - Feromony-parfemy.cz

Příběh Kuby - Feromony-parfemy.cz

I Kuba se podělil o svůj příběh při používání feromonů.

"Tehdy jsem byl na narozeninové párty svého kamaráda, rozhodli jsme se s kamarády, že si z něho trochu vystřelíme a koupíme mu feromony. Naše volba padla na Magnetifico - power of pheromones. Tento kamarád tehdy neměl holku a byl ještě panic, a tak jsme předpokládali, že to bude dobrá švanda. Na začátku se na nás trochu hněval a skoro se urazil, ale po pár pivech ho to přešlo a dokonce se rozhodl, že vyzkouší, co jsme mu koupili. Postříkal se feromony, umíte si představit, jak jsme byli překvapeni, když odešel do baru pro další rundu a vrátil se nejenom s pivem ale i se dvěma fajnovými kráskami. On, který nikdy žádnou holku neuměl oslovit. Holky nakonec s námi vůbec nechtěly mluvit, konverzovaly pouze s ním a pouze o něho měly zájem. Ihned jsme se také chtěli postříkat jeho feromony, ale on nám řekl, abychom si koupili své vlastní, protože tyhle on nikomu nedá. Následující den jsme si všichni koupili stejné feromony a používáme je stále. Krásky nás teď samy oslovují a po každé diskotéce mám několik nových čísel v mobilu. Normálně sám nevěřím, že to funguje, ale ono to opravdu funguje. Nevím jakým způsobem, protože se v tom nevyznám, ale to mně nezajímá - počítá se výsledek a ten je kolosální."


Feromony-Parfemy.cz

Feromony-Parfemy.cz slevový kupón

Specializovaný e-shop s feromony a parfémy s feromony. Široký výběr, rychlé dodání. Feromony pro muže a ženy, produkty pro zvýšení sexuální přitažlivosti.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.