Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Připravte se na další Blackout s Armik.cz

Připravte se na další Blackout s Armik.cz

31.10.2017 napsal(a) Honza H.

Možná jste si všimli, že nám o víkendu trochu foukalo. Někomu méně, někomu trochu více a někomu natolik, že popadané stromy potrhaly vedení na mnoha místech a zanechaly nebohé obyvatele částí měst a celých vesnic bez elektrické energie. A týkalo se to i mě, a proto mě napadlo za tento den bez elektrické energie, že bych se měl podívat po zboží, které by mi pomohlo při takových situacích a zároveň bylo praktické i na cesty na kempování – a to v Armik.cz, kde pro Vás máme připravenou také slevičku.

Armik.cz slevový kupón

První, co člověk rozhodně potřebuje je pořádný zdroj světla, jinak si nameleme pusu. Svíčka je fajn, pokud si jí položíme na stůl, když ale chceme do prvního patra něco štrachat třeba ve skříni, chce to pořádnou svítilnu. Tady Vás Armik.cz rozhodně nezklame – nakoupit můžete celou řadu svítilen od těch ručních, přes ty na dynamo, čelovky, lampy, svítící tyčinky, a hromadu dalších věcí. Nejpraktičtější je asi Lucerna – třeba ta od Coleman. Jasně – baterku má doma každý – ale hodí se, když je třeba vodotěsná, až si jí vezmete na vodu. LED svítilny mají navíc tu výhodu, že fakt dlouho svítí, takže nemusíte mít doma kopec tužkovek. Armik mimochodem nabízí také nabíjecí baterie 2 500 mAh, které rozhodně postačí na dlouho – je lepší být připraven none? (mimochodem sežene se i petrolejka pro vyznavače romantiky nebo prostě pro někoho, kdo má doma dostatek petroleje nebo oleje a nechce pořád měnit baterky).

Armik.cz slevový kupón

Druhá věc, po které rozespalý člověk po elektrickém blackoutu sáhne bude telefon. Jaká smůla, že je zrovna vybitý. No Armik.cz je připravený i na tuto eventualitu a nabízí powerbanku. Jasně – nejedná se o žádný obchod s elektrem, takže nabídka je omezená. Taková malá externí baterie 2600 mAh dokáže ale nabít 1x většinu mobilních telefonů, takže Vás vyhrabe z té největší patálie.

Armik.cz slevový kupón

No dobře, dovoláte se, máte internet a můžete si posvítit. Za čas ale budete mít určitě na něco chuť. Ti připravenější z nás mají do domu zavedený plyn. Co by čert nechtěl někteří z nás (včetně mě) máme kompletně celý dům na elektřinu. Je totiž strašně fajn být si schopný ohřát alespoň konzervu fazolí, nějaký ten čaj či kávu. No a tady se bude hodit plynový nebo lihový vařič na kempování. Lihový vařič je ovšem spíš takovou variantou pro chudáky – nad pořádný plynový vařič VAR 2 nebo alternativu od Mil-Tec ale nemá. Jsou tu i dražší varianty pro profíky, ale jako záložní vařič na doma pro nouzové ohřátí rozhodně tyto dva bohatě postačí. Nakoupit k nim na Armik.cz můžete i kartuše VAR, které jsou kompatibilní s oběma verzemi a pravděpodobně i dalšími vařiči na trhu.

Armik.cz slevový kupón

Co by čert nechtěl, i topení je tady na elektřinu. Pravda – v neděli ještě nebylo tak zima, že by to mohlo dělat problémy. Pokud by ale zrovna bylo venku -30 °C, mohlo by i toto nést pro naší (ne pouze teoretickou, ale čistě praktickou domácnost) být problémem. Kdo má krb, rozdělá oheň – na to stačí papír a zapalovač (ten na Armik.cz naleznete v mnoha jeho podobách od benzínových, přes plynové až po ty magnésiové). Ovšem pro ty nešťastné (z nás) kdo krb nemáme, je tu celá řada termo oblečení, které Vás udrží zahřáté i v těch nejhorších mrazech.

Možná se Vám to zdá zbytečné – vždyť jedna taková bouře přijde maximálně jednou za pár let. Ale já Vám garantuji, že v lednu až mráz a sníh opět zničí Vaše vedení si na mě vzpomenete a budete litovat, že si nemůžete ohřát ani čaj.

Komentáře

Armik.cz slevový kupón

Army shop Armik.cz za skvělé ceny nabízí širokou nabídku vojenské výstroje, outdoorového vybavení a potřeb pro pobyt a přežití v přírodě.

Armik.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.