Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Připravte se na těžký letní relax v houpací síti Amazonas

Připravte se na těžký letní relax v houpací síti Amazonas

3.5.2018 napsal(a) Honza H.

Léto se blíží a je třeba myslet na ty hodiny relaxace, které strávíte na své zahradě, na chalupě nebo i u sebe doma. Relaxační může být například posedávání v zahradním bazénu s pivem v ruce. Podobně úžasná je také vířivka. To všechno ale stojí hromadu peněz. Možná chcete začít něčím, co Vás vyjde levněji. Máte na zahradě dva stromy? Uvnitř domu dva pevné sloupy nebo alespoň volnou plochu pro umístění rámu? Houpací síť je rozhodně skvělým místem, kde relaxovat po těžkém dni v práci. Že nevíte, kde ji sehnat? Houpat.cz je tím obchodem, kam byste měli zamířit.

Houpat.cz slevový kupón

Houpací sítě na Houpat.cz jsou kvalitně zpracované a jsou nabízeny jen ty od známých značek. Nestane se Vám tedy, že by se Vám po nainstalování okamžitě protrhla.

Houpat.cz slevový kupón

Přesně ale víme, co budete namítat. Nemáte přece žádný materiál, který by Vám pomohl s bezpečným zavěšením Vaší sítě. I na to obchod houpat.cz myslí. Možností je hned několik. Pokud máte na zahradě 2 stromy ve vhodné vzdálenosti, budete chtít využít závěsný prvek Amazonas. Jedná se o velmi lehké upevňovací lano, které Vám umožní zavěsit síť bez nutnosti poškozovat stromy. Pokud ale máte jiný nápad, jak síť zavěsit, k dispozici jsou i závěsné prvky, které se vrtají do stropu, pružiny pro jemné pohupování a závěsné prvky do zdi.

Houpat.cz slevový kupón

Vlastníte pouze holou plochu bez stromů? Ani pro Vás není potěšení z odpočinku v houpací síti nemožné. Můžete zakoupit stojan. Pravda, jedná se o něco nákladnější řešení. K dispozici jsou kovové samostatně stojící stojany, které se prodávají v kombu i se sítí nebo samostatný skládací dřevěný stojan, který Vám nahradí druhý strom.

Obchod prodává houpací sítě značky Amazonas a také houpací sedátka Spokey Bench nebo závěsná křesla Amazonas. K dispozici jsou různé velikosti včetně obří houpací sítě Amazonas Gigante, kde můžete odpočívat až ve 3 lidech.

Proč Vám o nabídce obchodu Houpat.cz říkáme právě teď? Mimo toho, že se blíží léto, obchod nabízí také výhodný slevový kód pro nákup. Běžně můžete na našem slevovém portálu najít kód v hodnotě 3 %. Nyní je sortiment houpacích sítí na Amazonas.cz zlevněný o 3% a navíc je pro Vás dostupný slevový kód v hodnotě 5 %. Ušetřit tak můžete dohromady 8 % na opravdu kvalitních houpacích sítích, které S Vámi budou, při dobré péči, dlouhá léta.

Houpat.cz slevový kupón

Pokud už v síti od Amazonas sedíte, pak už potřebujete k dokonalosti jenom někoho, kdo Vám bude nosit chlazené drinky a klobouk, abyste se při usnutí v tom nehorázném pohodlí nespálili.

Komentáře

Houpat.cz slevový kupón

Houpat.cz je internetový obchod s houpacími sítěmi a křesly. Velký výběr houpacích sítí za skvělou cenu.

Houpat.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.