Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Pro dělníky i ochranku

Pro dělníky i ochranku

NaPraci.cz nabízí širokou nabídku pracovních oděvů, ochranných pomůcek, pracovní obuvi a doplňků. Mezi další specializaci patří také oblečení pro restaurace a bary.

Pracovníci ochranky ocení nabídku svítilen s LED diodami. Tady najdete malé baterky o výkonu 3 wattů ale také větší baterky o délce 30 cm s výkonem 5 wattů. Jsou tu obyčejné i vodotěsné varianty, čelovky, svítilny na kšilt, nabíjecí baterie a další doplňky.

Dělníci a milovníci akčních sportů pak ocení ochranné pracovní i sportovní brýle různých značek a různých cenových kategorií. Nechybí ani legendární brýle Swiss Eye Apache, které ochrání Váš zrak i v extrémních podmínkách.

Pokud Vám Váš zaměstnavatel nepořídil kvalitní oblečení nebo vybavení a jste nuceni si jej zakoupit za vlastní peníze, zajisté oceníte možnost ušetřit díky slevovým kódům pro NaPraci.cz, které seženete na stránkách našeho slevového portálu SlevovyKupon.net.


Napraci.cz

Napraci.cz slevový kupón

Obchod s pracovními oděvy Napraci.cz za skvělé ceny nabízí širokou nabídku bund, kombinéz, kalhot, bot, chráničů, přileb, košil, ale také oblečení pro gastronomii. Snažíme se být stále nejlevnější.

Napraci.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.