Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > PRO UPGRADE ZDARMA

PRO UPGRADE ZDARMA

"BUY ARTIST, GET PRO – KUP ARTIST, ZÍSKEJ PRO"

Nabídka je pro každého skladatele, producenta i majitele nahrávacích studií. V červenci totiž společnsot Steinberg nabízí obrovský upgrade pro vaší každodenní práci se zvukem nebo obrazem.

Stačí nakoupit a zaregistrovat v období od 1. července 2020 do 28. července 2020 produkt Cubase Artist 10.5 a automaticky dostanete aktivační kód na produkt Cubase PRO 10.5.

Pro verze Cubase Artistu nabídne jeden z nejvýkonnějších DAW softwarů pro tovru hudby a vide na světě a je vhodná i do profesionálních studií nebo domácího prostředí. Samotný free upgrade z verze Artist na verzi Pro je v podstatě sleva ve výši 8 100 Kč, ale výsledek tohoto vylepšení je v každodenní práci k nezaplacení.

Upozornění od Muziker.cz:

Ale pozor!
Nenechávej si nákup na poslední chvíli a udělej tak co nejdříve, protože máme od Steinberg k dispozici pouze omezený počet kusů, které se rychle rozeberou, a kromě toho musíš počítat s dobou přepravy od nás až k tobě. Jakmile ti zásilku doručíme, vrhni se na registraci, protože tato možnost se 28. července skončí.


Muziker.cz

Muziker.cz slevový kupón

Na Muziker.cz naleznete kytary, klávesy, piana, bicí, ozvučení, dechové a jiné hudební nástroje značek Gibson, Epiphone, Fender, Ibanez, LAG, Yamaha, Sonor, Pearl, Basix, Takamine, Valencia, Orange a Marshall.

Muziker.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.