Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States

Pro Wedos je bezpečnost vždy na prvním místě

28.4.2021 napsal(a) Honza H.

Wedos se stal v posledníd obě cílem těch nejsilnějších DDoS ústoků v historii českého internetu a zvládli to na výbornou. Předpovídali totiž, že jednou na Wedos nebo na některého ze zákazníků bude poslán útok, který přesáhne 100 Gbps. Nečekali, že to přijde tak brzy. V období od 5. dubna 2021 do 7. dubna 2021 byl Wedos pod velmi silnými DDoS útoky. Naměřeno bylo 3Gbps a jeden milion paketů za vteřinu v minutových průměrech. Nicméně ve špičkách docházelo k ucpání tří 100 Gbps tras, tedy s jistotou vědí, že tyto útoky přesahovaly 300 Gbps.

Wedos.cz slevový kupón

Zákazníci pocítili v odpoledních hodinách krátké výpadky nebo zpomalení. Cílem byly však primárně weby Wedosu. V odpoledních hodinách proto okamžitě provedli úpravy sítě a přizpůsobili filtrace silným útokům. Od třetího dne dokázali tyto útoky eliminovat v řádech vteřin a útočník to čtvrtý den vzdal. Tento incident tedy nezpůsobil vážné komplikace. Přesto Wedos kontaktoval úřad pro informační bezpečnost. Podobné útoky by totiž mohly významně ochromit kritickou infrastrukturu státu. Dále díky Gbps útoků šly z českého NIX. Wedos má kapacity i technologie k filtrování tohoto závadného provozu v reálném čase. Jiný poskytovatel služeb by takový útok nemusel zvládnout takto hladce.

Co wedos udělal?Takto silné útoky už se nedají řešit lokálně. Urychlili jsme tak projekt WEDOS AnyCast a spustili PoP (Point of Presence) v Asii, Americe a Evropě. Rovnou jsme tam přesunuli i jeden z našich DNS.

Už dříve jsme avizovali nové servery pro filtrování. Vše jsme urychlili a spustili 4 nové filtry. Každý má kapacitu filtrovat 80 Gbps a zhruba 50 milionů paketu za vteřinu. Naše filtrovací kapacita tak teoreticky dosáhne 320 Gbps a 200 milionů paketů za vteřinu.

Na lepší a výkonnější servery jsme také přesunuli sondy, které detekují útoky.

Připravili jsme záložní zákaznickou administraci, která je na zcela jiné doméně a jede už přes AnyCast. Prozatím neumí ještě všechno, ale na běžnou správu služeb postačí.Pokud se chcete o nejsilnějších útocích na českém internetu dozvědět více, navštivte Wedos.cz.

Wedos.cz je opravdu tím nejspolehlivějším a největším poskytovatelem hostingových služeb v České republice. Můžete se spolehnout na to, že ani při tak velkých útocích nebudou vaše služby významně omezeny. Pro jiné poskytovatele toto platit nebude, protože nemají kapacity na to, takto velkým útokům odolat.

Při nákupu domén a pronájmu služeb na WEDOSU navíc významně ušetříte. Nejen, že jejich ceny jsou dlouhodobě mezi nejnižšími na českém trhu, díky slevovým kupónům Wedos na slevovykupon.net můžete ušetřit až desítky procent ze svých objednávek.

Na poslední chvíli vám také připomínáme, že do 30 dubna máte možnost se zapojit nákupem služeb do soutěže o Sony Playstation 5. Pokud se chcete do soutěže zapojit stačí nakoupit služeby WEDOSu do 30. dubna a jste automaticky zařazeni do slosování.

KomentářeWedos.cz slevový kupón

Neomezený webhosting s garancí nejnižší ceny, nejlevnější registrátor domén v ČR, serverhousing, virtuální a dedikované servery.

Wedos.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.