Proč Attivo.eu? - Slevovykupon.net
Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Hlavní strana > Magazín > Proč Attivo.eu?

Proč Attivo.eu?

Attivo je díky investicím do nejnovějších výkonných serverových řešení nyní jednou z nejlepších nabídek za bezkonkurenční ceny na trhu v oblasti poskytování hostingu. Servery provozované Attivo.eu se nacházejí v datacentru nejvyšší možné technologické úrovně, které se nachází poblíž centra Brna mimo záplavové oblasti.

Zajištěna je kompletní ostraha datacentra, zálohování pomocí UPS a generátorů včetně přepěťových ochran a také spolehlivou klimatizací a automatického hasicího systému.

Konektivita je důvodem pro zvolit webhosting právě od Attivo.eu. K dispozici jsou Vám také zkušení administrátoři, kteří jsou Vám k dispozici 24/7. Servery jsou také odolné proti útokům hackerů díky firewallu a zálohou v RAID polích nebo zálohou mimo disková pole. Díky uvedeným bodům je Vám Attivo.eu schopné zajistit služby bez omezení prostoru na disku, bez omezení přenesených dat, bez omezení systémových prostředků na serveru a bez omezení obsahu provozovaných serverů.


Attivo.eu

Attivo.eu slevový kupón

Neomezený profesionální WebHosting za 25 Kč měsíčně! Hosting pro Váš web bez jakýchkoli omezení místa nebo přenosů. Non-stop podpora. Instalace redakčních systémů či eshopů zdarma. PHP, MySQL, DNS. Levné domény. Virtuální servery.

Attivo.eu

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

We are active in more than 200 countries...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.