Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Proč nakoupit na DX.com

Proč nakoupit na DX.com

Proč byste si z čínských prodejních portálů měli vybrat právě DX.com? Je to jedndouché. DX.com má dlouhou prodejní tradici - už od roku 2005 a je tak jedním z prvních čínských maloobchodních prodejců na internetu a dnes má více než milion zákazníků a 400 dodavatelů.

DX.com má jeden z největších a nejpestřejších katalogů v oblasti - více než 4 000 kategorií a 300 000 produktů. Široko daleko nenajdete nikoho, kdo by měl lepší záruku. Všechny položky jsou kryty 5 denní zárukou na vyzkoušení, pak 90 denní zárukou na výměnu a 150 denní zárukou na opravu.

Samzřejmě nechybí doprava zdarma na všechny produkty kamkoliv po světě. Na DX.com si tak nemusíte dávat pozor na zboží, které by dopravu zdarma nemělo. Zkuste něco nového a nakupte u DX.com.


Dx.com

Dx.com slevový kupón

DealExtreme je asi vůbec nejznámější čínský e-shop u nás, a to hlavně díky tomu, že objednané zboží už několik let bez problémů posílá, a také proto, že má obrovský výběr zboží, o příznivých cenách nemá cenu ani mluvit, jelikož je to snad u všech čínských obchodů samozřejmost.

Dx.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.