Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Proč nakupovat na Ceske-kvetiny.cz?

Proč nakupovat na Ceske-kvetiny.cz?

Internetové květinářství Ceske-kvetiny.cz doručí květiny na kteroukoliv Vámi zvolenou adresu. Proč byste měli ale vybrat právě ceske-kvetiny.cz? Květiny a dárky jsou doručovány 365 dní v roce, o svátcích i v neděli. To Vám jiné květinářství nenabídne.

Za doručení květin v pracovní dny platíte pouze 120 kč, což je částka, kterou můžete snížit s větším objemem objednávky. Květiny můžete také objednat a nechat doručit ten týž den. Nakoupit můžete i bez registrace a anonymní dodání květin tajnému ctiteli je samozřejmostí. Jako registrovaný zákazník ovšem získáte slevu až 10 % z Vaší objednávky na všechny výrobky.

Online květinářství Ceske-kvetiny.cz podporuje také kreativitu. Můžete si sestavit kytici podle Vašeho přání v různé ceně, barvě i složení . Ke každé kytici je zdarma dodáno přáníčko s textem. Vše můžete zaplatit online platebními metodami, abyste se nemuseli s placením obtěžovat později.


Ceske-Kvetiny.cz

Ceske-Kvetiny.cz slevový kupón

Doručování květin na adresu. Naše květinářství zajišťuje rozvoz květin a dárků po celé ČR a SR. Nabízíme moderní květinové vazby, květiny pro muže, smuteční kytice, dárky i možnost sestavit si vlastní kytici. Platby kartou, i v zahraničních měnách.

Ceske-Kvetiny.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.