Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Pronájem herní mašiny na Alza.cz

Pronájem herní mašiny na Alza.cz

26.1.2017 napsal(a) Honza H.

Jsi vášnivý počítačový hráč? Pak potřebuješ pořádnou silnou mašinu. Co si ale budeme povídat, podobná sranda není úplně levná. Pořádný herní počítač, který utáhne slušně jakoukoliv hru na plné detaily stojí klidně i 100 000 Kč. Většina z nás na toto nedosáhne, a proto se snažíme sestavit si sestavu z dílů za slušnou cenu samostatně. To bere čas. Ne vždy se nám navíc podaří zajistit kompatibilitu hardwaru a jeho spolupráci se vším tím softwarem.

Alza.cz slevový kupón

Některé toto neustálé hrabání se v počítači baví. Jiní lidé by ale tento čas raději věnovali zábavě a hraní. A právě pro ně je tu nová služba od Alza.cz. Tato služba Vám zajistí nejnovější herní PC, za měsíční cenu. Nemusíte se starat o žádné úroky, poplatky, nemusíte řešit výměnu nebo nákup nové zařízení – kdykoliv můžete s programem skončit a počítač zase vrátit.

Aktuálně si můžete pronajmout 3 kategorie strojů.

Alza Commander Vám nabídne slušný herní výkon s procesorem AMD FX-6300, 8GB RAM a grafickou kartou AMD Radeon RX480. Na tom už si zahrajte všechny hry, ne ale nutně na nejvyšší rozlišení. Jeho pronájem Vás vyjde na 990 Kč / měsíčně.

Alza Admiral je podstatně nadřazenější stroj. Nabízí intel i5, 16GB RAM a k tomu špičkovou grafickou kartu nVIDIA GTX 1070. Jeho pronájem Vás vyjde na 1 690 Kč /měsíčně.

Alza General je potom stroj, který stojí jako dobré ojeté auto. Ten nabízí Intel i7, 16GB RAM a pravděpodobně nejlepší grafickou kartu pro spotřebitele, která je na trhu nVIDIA GTX 1080. Jeho pronájem Vás vyjde na 2 190 Kč /měsíčně.

Alza.cz slevový kupón

Každé dva roky budete mít nárok na změnu počítače. Počítač, který dostanete bude, vždy zcela nový a nepoužitý kus.

Toto jsou staty počítačů pro letošní rok. Klíčem je, že tyto počítače budou neustále obměňovány za novější modely. Ve chvíli kdy technologie pokročí, vy budete mít u sebe stále ten nejnovější herní stroj. Říkáte si, že tento pronájem je zbytečně drahý a že se Vám vyplatí si zakoupit vlastní počítač?

Možná. Ale zvažte náklady, které jsou spojeny s prodejem a výměnou starších komponent, s dopravou vynaloženou na prodej i nákup, případné náklady na reklamace nebo výměnu vadných komponent. A co teprve ty nervy. Nefunkční počítač takhle jednoduše odnesete do Alza.cz nebo zavoláte kurýra a v Alza.cz Vám ho opraví nebo si vezmete si tam jiný. Disk Vám přehodí do nového stroje a vy pokračujete, tam, kde jste skončili.

Má to nějaký háček? Trochu. Abyste se mohli se službou kdykoliv rozloučit, musíte vydržet pronájem počítače alespoň 6 měsíců. Pokud si ale například vezmete nejdražší variantu, můžete ji kdykoliv změnit za levnější a naopak. Dalším háčkem může být nutnost věku alespoň 18 let.

Alza.cz slevový kupón

Líbí se Vám tato služba Alza.cz? Nám rozhodně ano a chápeme, že bude spoustu hráčů, kteří jí rádi využijí. Tato forma komplexních služeb je krokem do budoucnosti a vy díky ní v podstatě šetříte – především svůj čas. A čas, jsou dnes peníze.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.