Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > První půjčka na MalyKredit.cz zdarma

První půjčka na MalyKredit.cz zdarma

Potřebujete nutně půjčit pár stokorun nebo rovnou několik tisíc? Co kdybychom Vám řekli, že na Malykredit.cz můžete získat první půjčku zcela zdarma. Ano - půjčit si můžete až 4 500 Kč a během vybraného počtu dní vrátíte přesně takovou částku, kterou jste si půjčili.

Tato nabídka samozřejmě platí pouze pro nové zákazníky. Úroky u druhé půjčky už Vám nikdo neodpustí. Půjčka MalyKredit.cz je tak napoprvé vhodným nástrojem jak splatit své závazky, nezaplatit ani korunu navíc a přitom si ověřit, že služby nebankovních finančních úvěrů a půjček nejsou tak špatné.

U MylyKredit.cz se tak můžete spolehnout na to, že s Vámi bude jednáno seriózně a nejedná se o žádné lichvářské praktiky. Půjčku můžete využít opakovaně. První půjčená částka musí být maximálně 4 500 Kč. Váš limit se podle počtu předchozích půjček pak může zvednout až na 20 000 Kč.


Malykredit.cz

Malykredit.cz slevový kupón

Malykredit.cz poskytuje rychle půjčky od 1 000 do 12 500 Kč, které se hodí před výplatou. Rozhodnutí o schválení půjčky Vám během několika minut sdělí prostřednictvím SMS zprávy a okamžitě pošlou požadovanou částku na účet.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.