Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Prvomájová romantika s Allegria.cz

Prvomájová romantika s Allegria.cz

24.4.2019 napsal(a) Nikola B.

Jaro, včelky, 1. máj... lásky čas... a jak nejlépe tyto chvíle prožít? Přece se svým milým či milou. A nejlépe s FirmouNaZazitky. Na nic nečekejte a rezervujte si svá místa na exkluzivní prvomájové zážitky právě nyní. Staňte se jedním z vyvolených párů v rámci celé ČR, který oslaví 1. máj ve velkém stylu. Allegria pro nás připravila spolu s dodavateli, unikátní zážitky s omezenými místy. Aktuálně jich je šest a romantika z nich jen překypuje:

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Za 2 900 Kč si můžete vychutnat Prvomájovou večeři na zámku Chateau St. Havel**** v Praze. Kuchařský tým pod vedením Ondřeje Slaniny, který zaštiťuje místní kulinářské delikatesy, přichystal speciální zamilované menu o šesti chodech. Po vynikající romantické večeři se společně můžete odebrat například k relaxaci nebo pozorováním hvězd v zámecké zahradě. Balíček obsahuje: degustační 6chodové menu pro dva v zámecké restauraci při svíčkách. Za 5 200 Kč můžete strávit noc v zámeckém wellness hotelu Chateau St. Havel **** tento balíček služeb obsahuje ubytování na jednu noc pro dva v pokoji deluxe a degustační 6chodové menu pro dva.

Nebo 6chodovou degustační večeři pro dva v Tančícím domě za 4 300 Kč. Z restaurace Ginger & Fred je krásný výhled na Pražský hrad, osvícené Hradčany i Petřín. Restaurace se nachází v 7. patře, takže posled je to skutečně nezapomenutelný. I další zážitek se týká Tančícího domu. Za balíček v hodnotě 8 600 Kč můžete mít ubytování na jednu noc pro dva v pokoji Deluxe a degustační 6chodové menu pro dva při svíčkách.

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Pátou nabídkou je Májový víkend v Jizerských horách za 11 000 Kč. Balíček obsahuje: ubytování na dvě noci, 2x snídaně, 2x 4chodová večeře, ochutnávku piv místního pivovaru Albrecht, prohlídku zámku, borůvkové knedlíky v horské chatě Smědava, neomezený vstup do Wellness&Spa s prodlouženou otvírací dobou (vnitřní bazén s proudy, whirlpool, venkovní biotop, finská sauna, infrasauna, pára, odpočinková místnost) a neomezený vstup do Sport zóny (Badminton, Squash, Fitness, Tenis). Vše pro dvě osoby, v termínu 10. - 12. 5. 2019.

Posledním zážitkem je Májová výroba přírodního parfému pro dva za 2 999 Kč. Zde se dozvíte, jak vůně působí na psychiku i tělesné zdraví, můžete si vybrat vonné kompozice na míru, poznáte stovky rozmanitých vůní z celého světa... a to vše pod vedením zkušené aroma expertky. S její pomocí si také vyrobíte osobní olejový parfém v roll-on flakonku. Odnesete si tak dvě krásné a skutečně originální vůně. Balíček obsahuje: dvě hodiny konzultace a výrobu dvou přírodních olejových parfémů na míru. V termínu 12. 5. 2019.

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Tak co? Vybrali jste si? Pokud Vám ani jeden z uvedených zážitků do oka nepadl, na Allegrii máte na výběr ze stovek dalších víkendových pobytů pro dva, wellness pro dva, luxusních restaurací, výletů, kurzů a dalších a dalších zážitků jak pro Vás, Vaši drahou polovičku tak třeba i celou rodinu ♥

Komentáře

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Nabízíme dárky pro všechny příležitosti. Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Prohlédněte si tipy na dárky, mezi kterými si vybere opravdu každý.

Firmanazazitky.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.