Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Půjčte si zdarma a vyhrajte iPhone7

Půjčte si zdarma a vyhrajte iPhone7

23.3.2018 napsal(a) Honza H.

Občas někteří z nás potřebují půjčit trochu peněz. Někdy to může být i trochu více peněz.

Samozřejmě že si půjčky nejdříve rozmyslíme a hledáme, kdo má ty nejvýhodnější sazby a kde můžeme třeba i něco navíc získat. Momentálně se nabízí možná zajímavá možnost vyhrát iPhone, pokud si půjčíme na Ferratum.cz. Pojďme se podívat, jak na to.

Ferratum.cz slevový kupón

Akce trvá už jen 7 dní od chvíle, kdy píšeme tento článek – tedy do 31. března. Kampaň mohou využívat osoby starší 19 let s trvalým pobytem na území České republice – tedy jednoduše musí být způsobilí k tomu vzít si půjčku u Ferratum.cz.

Podmínkou pro účast v kampani je schválení čerpání produktu Ferratum Credit v době trvání soutěže ze strany organizátora. Žádost o čerpání musí být podána přímo prostřednictvím webech stránek Ferratum.

Hlavní cenou v této akci je nový iPhone 7 pro každého 333. účastníka v pořadí, který v době trvání kampaně poprvé načerpá produkt Ferratum Credit. Přitom nezáleží, zda se jedná o nového nebo stávajícího zákazníka Ferratum. Vítězové kampaně budou kontaktováni e-mailem a následně bude jejich totožnost ověřena telefonicky. V případě, že nebude vítěz k zastižení po dobu jednoho měsíce, organizátor si vyhrazuje ho z kampaně vyřadit. Hlaste se tedy ke svým odměnám včas.

Teď k produktu, který si pro účast v soutěži musíte zřídit. Jedná se o flexi půjčku Ferratum Credit do 35 000 Kč. Minimální úhrada je po třiceti dnech.

Výhodou půjčky je až 35 000 Kč je akční nabídka. Získejte tuto finanční rezervu s úrokem 0 % na 60 dnů a k tomu navíc možnost vyhrát zmíněný iPhone. Kolik si půjčíte, tolik peněz vrátíte.

Každý měsíc musíte uhradit minimálně splátku ve výši 12,5 % z aktuálně dlužné částky. U čerpání do výše 6 000 Kč hradíte pouze 1000 Kč. Můžete také kdykoliv uhradit celou částku nebo zaslat vyšší splátku bez dodatečných poplatků a tím si navýšit částku, která je dostupná pro opakované čerpání a snížit tak celkovou dlužnou částku.

Jak získáte výhodnou půjčku?

1) V prvé řadě si musíte na titulní straně pomocí posuvníků nastavit půjčovanou částku. U ní hned vidíte v kalkulačce, jaká je standardní doba splácení a také kolik nakonec zaplatíte. Vyplňte také své osobní údaje a odešlete formulář.

2) V tuto chvíli vidíte, kolik můžete získat. Částku můžete odsouhlasit a odeslat také souhlas s podmínkami a se zpracováním osobních údajů.

3) Během několika minut Vás bude kontaktovat zákaznický servis, který v tomto případě funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

4) Pokud Vám bude žádost schválena, budou Vám peníze okamžitě zaslány na Váš bankovní účet. Během 15 dnů Vám pak bude doručena faktura, která bude mít uvedenou povinnou minimální měsíční splátku a další údaje týkající se celkového stavu vašeho konta. Tuto fakturu naleznete v zákaznickém účtu.


Vidíte? Je to snadné. Pokud máte jakékoliv dotazy, obracejte se přímo na Ferratum.cz, kde naleznete kontaktní údaje.

KomentářeFerratum.cz slevový kupón

Ferratum nabízí rychlou půjčku před výplatou. Půjčka je bez ručitele, bez dokazování příjmů i bez osobní schůzky. Splatnost půjčky je 15 až 30 dní.

Ferratum.cz

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Ferratum.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.