Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States

Recenze na produkt Elektrolux = 1000 Kč na nákup do Alzy

Spotřebiče Electrolux není asi moc potřeba představovat. Jednoduše moderní světová špička. Najdete od nich spoustu inovativních řešení, impozantní výkon a moderní design. A právě teď můžete navíc získat voucher do Alzy v hodnotě 1000 Kč. Samozřejmě si musíte na Alza.cz nejrpve zakoupit spotřebič této značky a pak splnit podmínky.

Alza.cz slevový kupón

Abyste tento voucher mohli získat, je třeba postupovat následovně:


1) Kupte na Alza.cz v období od 17. 5. 2022 do 30. 9. 2022 vybraný domácí spotřebič Electrolux.

2) 14 dní po nákupu vám přijde e-mail s pobídkou na vytvoření recenze (nezapomeňte povolit zasílání obchodních sdělení).

3) Abyste mohli získat voucher v hodnotě 1 000 Kč, je nutné napsat plnohodnotnou recenzi. Pouze hvězdičky nestačí.

4) Nejprve udělíte vámi zvolený počet hvězdiček. Následně se vám zobrazí okno, ve kterém je nutné vyplnit recenzi. Po vyplnění už jen kliknete na zelené tlačítko "Odeslat hodnocení".

5) Kód na nákupní voucher v hodnotě 1 000 Kč vám přijde emailem 5 dnů po schválení recenze. Ten pak použijete při dalším nákupu.

6) Voucher je nutné uplatnit nejpozději do 31. 10. 2022.


Aby bylo jasno. Tenhle voucher dostanou pouze ověřené recenze. Připsaní recenze se musíte přihlásit a současně musíte popsat svoje zkušenosti a postřehy k produktům prostřednictvím mailu, který je přirazen k vašemu uživatelskému profilu.

Jakmile voucher na nákup do Alza.cz získáte, je třeba ho využívat do 31. října 2022. Akce je určena pouze osobám, které jsou starší 18 let a mají pobyt na území České republiky. Recenze musí obsahovat text, který se týká zakoupeného produktu. K jedné recenzi získáte jeden nákupní poukaz bez ohledu na to, kolik produktů Electrolux objednávka ke které se recenze vztahuje objednávka obsahuje.

Alza pro vás má i instrukce, jak napsat svou recenzi.

Recenze by měla obsahovat osobní zkušenost, která poslouží ostatním zákazníkům jako užitečné vodítko, které usnadní nelehký proces rozhodování. Hodnocení zákazníků na produkty a služby, které zakoupí na Alza.cz je vždy vítáno. Recenze se nezobrazí okamžitě všem zákazníkům. Nejdříve musí projít schvalovacím procesem. Tímto krokem se v žádném případě nesnaží Alza cenzurovat negativní hodnocení. Cílem je pouze zajistit, aby se na webu Alzy neobjevovala falešná hodnocení nebo nevhodný jazyk. Ve své recenzi musíte dodržovat pravidla slušného chování.

Pokud se vám tedy nákup nepovedl, jste zklamaní a možná naštvaní, zkuste se z negativních pocitů vypsat. Nemusíte se v kritice držet zpátky. Pouze držte vulgarismy zavřené ve své mysli a vyjadřujte se kulantně. Při psaní hodnocení je nutné hodnotit pouze vlastní zkušenosti a kvalitu produktu, které souvisí s vaší zkušeností. Pokud je vaše nespokojenost spojená s prodejcem, tedy Alzou jako takovou, využijte jiné kanály pro poslání této stížnosti. K ruce je vám také příručka Alzy pro publikaci uživatelských recenzí.

Věříme, že budete se spotřebičem Elektrolux spokojeni a vaše recenze bude pozitivní. Dejte si při jejím psaní trochu času na to, abyste produkt opravdu poznali. Po vybalení hned moc nebudete vědět, jak pračka pere nebo myčka myje.


Alza.cz

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.