Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Řešení dárků na poslední chvíli

Řešení dárků na poslední chvíli

17.12.2018 napsal(a) Honza H.

Jste z Vánoc stejně jako já vystresovaní a ani v posledním týdnu nemáte připravené žádné dárky pro své blízké nebo přátele? Je tu řešení na poslední chvíli, které můžete aplikovat třeba když už se smaží řízky. Poukazy.

 slevový kupón

Náš slevový portál SlevovyKupon.net je partnerem se 3 velkými slevovými portály, které nabízejí různé zážitky, dovolené, poukazy do restaurací ale někdy také zboží. Jejich nabídka je rozhodně pestrá a vybrat by si tu měl opravdu každý.

Hyperslevy.cz Vám nabídnou zajímavé zimní pobyty s lyžováním i ozdravné wellness po celé republice. Můžete si také nechat levně vyčistit a nablýskat automobil, zajít na skvělý tatarák, nechat si vybělit zuby, vyčistit pleť, relaxovat v solné jeskyni, zkusit zhubnout s přístroji SlimBox, zajít na masáž nebo třeba zkusit moderovat rádio.

 slevový kupón

Pepa.cz nabídne zase širší výběr z pobytů v krásných koutech naší země, v luxusních hotelech, a to i na Slovensku nebo třeba ve Francii i jiných státech. Nechybí ale ani kurzy kreslení pravou hemisférou, pivní pobyty, plavba po Vltavě, střílení na střelnici, víkend v supersportu snů, půjčení rybářského prutu u Dětenic, focení s profesionální fotografkou či úklid domácnosti.

 slevový kupón

Pokud nehledáte zážitky ani restaurace, pak je Slevoking.cz tou správnou destinací. Na Slevoking.cz se zaměřují výhradně na pobyty. Zvolit můžete Česko, Slovnesko, Maďarsko, Rakousko, Polsko, Itálii a výjimečně i další země. Vybrat můžete Wellness, lyžování, hotely s bazénem, lázněmi nebo vířivkou. Filtrovat můžete také přítomnost aquaparku v okolí, možnost zapůjčení kol, privátní wellness, procedury a další.

 slevový kupón

Výhodou je, že dárky můžete předat okamžitě po objednání. Stačí vytisknout voucher. Obdarovaní si už sami zvolí preferovaný termín a zarezervují si jej přímo v konkrétním hotelu buď telefonicky nebo písemně. Doručení voucheru obvykle ale proběhne okamžitě. Voucher samotný a instrukce tedy můžete předávat ihned.

Na co si dát pozor? Pokud volíte zážitek, nezapomeňte se podívat, kde všude je možné jej vybírat. Některé zážitky je možné uplatnit na více místech. To platí především pro střelnice nebo pro projížďky v supersportech. Jiné jsou vázány na konkrétní místo – to je především v případě restaurací. Byla by škoda, kdybyste vybrali restauraci, která je na druhé straně naší krásné země a voucher by pak zbytečně propadl.

Slevoking.cz pak nabídne i možnost uplatnění slevových kódů. Jejich expirace ovšem končí dnes (17. prosince). Poté už budete muset objednávat za plnou cenu.

Věříme, že dárky už máte nakoupené. Kdyby ale ne, je zde tato možnost, která situaci v mžiku zachrání. Přejeme Vám pohodové prožití Vánočních svátků a pokud k nám už po Štědrém dnu nezavítáte, tak přejeme také krásný vstup do nového roku se spoustou ušetřených peněz.

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.