Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Rok praní zdarma s novou pračkou Whirlpool

Rok praní zdarma s novou pračkou Whirlpool

6.7.2020 napsal(a) Honza H.

Přemýšlíte o nové pračce od značky Whirlpool? Možná je ta pravá chvíle ji zakoupit, protože dostanete něco navíc jako dárek.

Čistota a svěžest. Pračka Whirlpool hravě zatočí s každou i tou nejodolnější skvrnou. Každé ráno se budete moci obléci do zářivě čistého prádla. K vybraným pračkám, které mají funkci FreshCare+ totiž získáte 1 rok praní zdarma v podobě kapslí Ariel 3v1 (240kusů) zdarma. To je opravdu praktický dárek. Do své pračky tak po celý rok i ti kdo perou více nebudou muset sypat nic víc než vodu.

Datart.cz slevový kupón

Tajemná Funkce Fresh Care+ v sobě ukrývá kombinaci páry a speciální rotace bubnu. Ta zase zajišťuje svěžest vašich oblíbených kousků. Oblečení je po vytažení pračky provzdušněné a voňavé a svou svěžest i uchová po dlouhou dobu.

Chcete dárek a super pračku? Vyberte si z vybraných modelů praček Whirlpool. Akci pořádá sám výrobce praček prostřednictvím svého webu, kde najdete také seznam praček. Pokud si ale zvolíte například Datart.cz pro nákup své nové pračky, uvidíte že se v jejich sortimentu jedná o 4 modely.

Po zakoupení pračky do 14 dnů od nákupu zaregistrujete svou pračku na adrese pod tímto odkazem. Po ověření správnosti údajů obdržíte do 30 dnů dárek na adresu, kterou zde vyplníte. Kompletní pravidla pak najdete ZDE.

Nabídka na získání dárku k pračce platí od 15. května do 15. července nebo do vyprodání zásob dárku. Přejeme vám příjemný nákup a spoustu ušetřených peněz díky Slevovykupon.net

PS: získání dárku není podmíněno ničím jiným než registrací. Stále tedy můžete využívat slevové kódy z našeho webu pro nákup pračky.

Komentáře

CAPTCHA

Datart.cz slevový kupón

Maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Zákazník může uskutečnit nákup v jedné z prodejen po celé ČR, nebo přes e-shop.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Datart.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.