Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Rozbalené a použité z Alza.cz

Rozbalené a použité z Alza.cz

24.3.2017 napsal(a) Honza H.

Ti z Vás, kdo nás pravidelně sledují v našem magazínu, už určitě znají obchod Rozbaleno.cz. Ten nabízí zboží, které je rozbalené, poškozené nebo bylo vystavené. Rozbaleno.cz tyto výrobky cíleně nakupuje od ostatních obchodníků za výhodné ceny, aby Vám je mohlo pak přeprodat. Menší obchodníci se takového zboží rádi zbavují, protože nechtějí upravovat své e-shopy a nabízet takové zboží sami. Velcí hráči jako Alza.cz.

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz si zřídila vlastní sekci, ve které nabízí rozbalené nebo dokonce použité zboží. Některé zboží tu můžete sehnat za opravdu výrazné slevy. U některého zboží Vám na tom, zda bylo použité v podstatě vůbec nezáleží – důležité je, že je funkční a vztahuje se na něj záruka u Alza.cz.

Kategorie rozbalené a použité zboží jsou striktně odlišeny. U použitého zboží jsou ceny ještě výrazně nižší. Musíte se ovšem smířit s tím, že zboží nese známky používání. To nemusí být nutně problém. Televize, počítačové komponenty nebo třeba drony z kategorie použitého zboží jsou prostě výhodné. Problém bychom osobně viděli u zboží jako lednice, telefony, pračky nebo notebooky, kde přece jen použité zboží může někomu připadat jako nehygienické, protože se dostává do blízkého kontaktu s lidmi při samotném používání. Alza.cz si toto uvědomuje a proto můžete u lehce použitých lednic a praček očekávat ceny sahající i k 50 %. Pokud tedy nemáte s takovým zbožím morální problém, jděte do toho. Na použité zboží je snížená záruka 12 měsíců, což je také něco, s čím musíte při svém nákupu počítat.

Alza.cz slevový kupón

Rozbalené zboží je kategorie vhodnější pro nákup spotřebičů jako lednice a podobně. Zboží bylo zákazníky pouze rozbaleno a vráceno v krátké lhůtě od nákupu bez používání. Toto zboží obvykle pouze postrádá originální obal. Je vždy kompletní včetně veškerého příslušenství i návodů. Na toto zboží je také klasická dvouletá záruka. Cena je ovšem snížena podstatně méně než u použitého zboží. Očekávejte řádově jednotky až nízké desítky procent.

Obě tyto sekce je dobré pravidelně kontrolovat. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Najít se dají opravdu zajímavé kousky za zajímavé ceny. Nezapomeňte také, že i na rozbalené a použité zboží můžete uplatňovat slevové kupóny, které čas od času na Alza.cz naleznete.

Alza.cz slevový kupón

Využívat můžete například slevu 500 Kč při nákupu nad 15 000 Kč nebo například slevu 200 Kč při nákupu nad 2 000 Kč a také 300 Kč při nákupu nad 8 000 Kč.

Doufáme, že Vám naše informace přijdou užitečné a pokud ano, těšíme se na Vás u dalšího dílu našeho slevového magazínu.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.