Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Rozbalené zboží na 2jakost.cz

Rozbalené zboží na 2jakost.cz

Nakupování na internetu je pohodlné, ale má svá úskalí. Někdy nám prostě přijde věc, která nám nakonec nevyhovuje. Česká legislativa nás v tomto případě chrání a nepoužité zboží můžeme do 14 dnů vrátit. Některé obchody dokonce tyto lhůty prodlužují jako marketingový tah.

Abychom ale poznali, zda nám zboží bude vyhovovat, tak jej často musíme rozbalit a nezřídka kdy se nám povede obal zlikvidovat. Poté se rozhodneme toto zboží vrátit do obchodu. Obchod toto zboží může prodávat sám nebo jej dá na přeprodej další straně, jako je obchod 2jakost.cz.

Na 2jakost.cz Vám rozbalené zboží nabídnou se slevou. Jedná se vždy o spotřebiče, které byly vybaleny a vráceny zákazníky nebo takové, které byly vystaveny na prodejně a krabice se buď zachovala nebo nezachovala. Takové zboží, kterému chybí originální krabice je vždy přebaleno do jiného alternativního obalu, manuál může být vytištěn na obyčejný papír a podobně.


2jakost.cz

2jakost.cz slevový kupón

2. JAKOST - se slevou až na kost! - nové nepoužité elektro spotřebiče s poškozeným obalem, kosmetickou vadou nebo rozbalené s plnou zárukou a slevou až 70%. Pračky, sušičky, chladničky, trouby, sporáky, bojlery, osoušeče, přímotopy, varné desky, odsavače par a další spotřebiče nejen do vaší domácnosti...

2jakost.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.