Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > S Footshop Rewards ušetří každý

S Footshop Rewards ušetří každý

14.5.2020 napsal(a) Honza H.

Oblíbený obchod s obuví Footshop.cz si pro vás připravil věrnostní program Footshop rewards, který je dostupný všem registrovaným zákazníkům.

Už za registraci získáte slevu 200 Kč, kterou můžete použít už na svůj první nákup. Jedinou podmínkou pro uplatnění této slevy je nákup v minimální hodnotě 2000 Kč.

Footshop.cz slevový kupón

Registrovaný uživatel pak dostává také peníze zpátky. Každá objednávka bot se pak rozhodně vyplatí, protože vám bude vráceno 10 % zpátky v podobě voucheru, který můžete uplatnit na příští nákup. Tuto slevu dostanete opravdu pokaždé, když dokončíte objednávku.

Pokud máte rádi svůj balíček vždy pod dohledem, v programu Footshop Rewards se objednávka nikdy neztratí. Kdykoliv budete chtít vědět, kde je, stačí se mrknout do svého profilu a budete vědět.

Změna osobních údajů ve vašem profilu bude hračkou. Své heslo můžete libovolně měnit stejně jako doručovací nebo osobní údaje. Všechno bude snadné jako si zavázat tkaničky.

A to všechno je teprve začátek. Věrnostní program Footshop.cz se teprve rozjíždí. Do budoucna vás plánuje odměňovat ještě víc. Takže teď se zatím můžete pustit do sbírání slevových voucherů a do budoucna se můžete těšit na něco dalšího.

Samozřejmě pokud nebude žádný voucher zrovna po ruce, vždycky můžete navštívit stránky našeho slevového portálu Slevovykupon.net, kde na vás zajisté čeká nějaký zajímavý slevový kód, který pomůže snížit cenu té krásné obuvi alespoň o několik procent. Nebo o několik desítek - nikdy nevíte.... Přejeme příjemný nákup.

Komentáře

Footshop.cz slevový kupón

Největší výběr tenisek značek adidas, Converse, Nike, Vans a mnoha dalších s dostupností skladem! Nakupujte za skvělé ceny na Footshop.cz.

Footshop.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.