Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > S kartou Datart získáte navíc až 1000 Kč zpět

S kartou Datart získáte navíc až 1000 Kč zpět

17.2.2020 napsal(a) Honza H.

Pokud chcete koupit nový notebook, televizi, sušičku nebo jakékoliv jiné elektro, pak se spolehněte na Datart.cz. Nakoupit tu můžete totiž nově na splátky s novou kartou Datart. Akční nabídka s cashbackem trvá od 10. až do 23. února. Karta vám ale bude sloužit věrně dál.

Datart.cz slevový kupón

Pokud si pořídíte novou kartu Datart, získáte 10 % zpět na váš první nákup a to až do výše 1 000 Kč z vašeho nákupu. Při nákupu nebudete navíc potřebovat ani korunu vlastní hotovosti. Částku navíc můžete flexibilně splácet popřípadě částku kdykoliv předčasně splatit.

U této karty vás potěší možnost využívat bezúročné období, 5 % odměnu za všechny nákupy v síti prodejen Datart a 1 % na všechny nákupy s touto kartou.

Jak splnit podmínky akce? Stačí si vybrat online na datart.cz a vyzvednout si ho za 60 minut na prodejně nebo nakoupit přímo v jedné ze 100 prodejen Datart. Na prodejně zažádejte o kartu DATART a získejte slevu až 1000 Kč na svůj nákup. Tato karta bude finanční rezervou, která je vždy po ruce.

Sleva se vztahuje na nákup zboží od 1000 Kč v kamenných prodejnách Datart nebo na webové objednávky s vyzvednutím na prodejně. maximální sleva 1000 kč platí při první úhradě nového zboží z nového úvěru karty Datart, kterou provozuje Hello Bank.

REPREZENTATIVNÍ PŘÍKLAD:

"Revolvingový úvěr ve výši 50 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba. 22,68 % (díky využívání bezúročného období na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za rezervaci úvěr. zdrojů 50 Kč, měsíční splátka úvěru 4 746 Kč, celková splatná částka 56 953 Kč, RPSN 27,84 % (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned odchozí úhradou na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen stejně vysokými měsíčními platbami jistiny, příslušnou částí úroků a poplatky, počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení).Doba trvání úvěru: na neurčito.

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Prodejce je vázaným zástupcem samostatného zprostředkovatele Český Triangl, a.s. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli "radu" podle pravidel stanovených v § 85 zákona c. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru."


Jak vidíte, nakoupit na Datart.cz bude nyní ještě výhodnější. K tomu navíc nebudete muset hledat dalšího poskytovatele úvěru a kreditní kartu od Datart (Hello Bank!) můžete využívat ke všem svým nákupům, třeba potravin. A nemusíte se obávat, že by vám utíkaly výhody. 1 % vrácení peněz za své nákupy odpovídá výhodám, které poskytují i ostatní banky. K tomu navíc máte novou výhodu v podobě 5 % slevy při nákupech na Datart.cz. Pokud tedy nakupujete na Datart.cz opravdu častu, pak je tato karta jednodznačně vhodná právě pro vás.

Přejeme příjemný nákup na Datart.cz. Nezapomeňte také uplatnit některý ze slevových kódů, které najdete na našem slevovém portálu Slevovykupon.net.

Komentáře

CAPTCHA

Datart.cz slevový kupón

Maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Zákazník může uskutečnit nákup v jedné z prodejen po celé ČR, nebo přes e-shop.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Datart.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.