Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Samoodběrové testy na koronavirus v nabídce

Samoodběrové testy na koronavirus v nabídce

17.3.2021 napsal(a) Honza H.

Pilulka.cz pro vás připravila v sortimentu Testy na Cvoid-19. K dispozici je celkem 8 produktů a u 4 z nich je doprava až domů zdarma. Mezi zákazníky jsou aktuálně nejoblíbenější značky Flowflex, SafeCare a Garget. Mezi ten nejlépe hodnocený pak patří V-chek 2019-nCoV Ag Saliva Rapid Test Card (Immunochromatography) 20ks. Testy jsou dostupné jak koncovým zákazníkům, tak firmám. Firmy navíc při nákupu testů na Covid nad 1 000 Kusů umožňují objednat velkoobchodně na kontaktním e-mailu.

Pilulka.cz slevový kupón

Nejznámějším testem je antigenní test - tedy testování z nosu a ústní dutiny. Tento test ale musí provádět kvalifikovaná osoba. Jeho rychlostí je rychlost, protože je dostupný v řádech minut přímo na odběrovém místě. Pilulga nabízí antigenní samotestování, které je možné absolvovat v pohodlí domova. Nepotřebujete kvalifikovanou osobu, což je velkou výhodout ěchto testů. V nabídce jsou antigenní samotesty z nosu, nosohltanu nebo méně invazivní metodou - vatovou tyčinkou, kdy ji stačí zasunout pouze 2,5 centimetru od okraje nosu. Ovšem největším hitem je lízátkový test, který můžete provádět kdykoliv. Stačí ho vložit do úst a poté zacvaknout do pouzdra. Během 15 minut se dozvíte výsledek.

Novou nenásilnou metodou samotestu je Gargtest - metoda je založená na kloktání z ústa hltanu. Pilulka vám jej dodá se službou laboratorního PCR testu s výsledkem do 24 hodin.

Pilulka.cz musí testovat i své zaměstnance. Proto si připravili recenzi toho, jak takové testování probíhá. Označují ho za bezbolestné, pohodlné, rychlé a spolehlivé.

Pro testování na Pilulka.cz zvolili lízátkové testy, které jsou velmi pohodlné. Balení tohoto testu obsahuje dvacet kazet a dvacet lízátek. V době testování byl dostupný pouze anglický návod. Sada obsahuje lízátko, které vypadá jako kartáček, kde místo štětinek najdete houbičku. Výrobce uvádí, že nejlepší vzorek slin je ráno po probuzení, ovšem pokud jste před ním pili nebo jedli, je třeba pouze delší dobu poválet houbičku v puse.

Na lízátku je z druhé strany houbičky bílá tečka, která zmodrá ve chvíli, kdy je vzorek na test připravený. Asi po minutě může člověk sledovat jak tečka pomalu modrá až zcela zmodrá. Poté test cvaknete do kazety a čekáte podobně jako u těhotenského testu. Celý vzorek tak vlastně i docela vypadá. Počkáte CCA deset minut a objeví se čárka buď u C nebo u T. C znamená výsledek negativní, T znamená výsledek pozitivní. A to je celé.

Pokud máte samozřejmě pozitivní výsledek, je třeba se okamžitě distancovat od ostatních a dostavit se na laboratorní test provádětný odborníky, který potvrdí diagnózu. Tyto testy totiž díky tomu, že nejsou prováděny odborníky musí být úřady ověřené abyste mohli být zařazeni do oficiálních statistik nemocných.

Věříme, že tato krize již brzy pomine a my se budeme moci vrátit k normálnímu životu. Ovšem než se tak stane, už není nutné riskovat životy rizikových skupin. Před každou návštěvou svých starších příbuzných a přátel si jednoduše udělejte tento test, ať máte alespoň nějakou míru jistoty, že je nenakazíte. Přejeme příjemný den a pevné zdraví.

Komentáře

Pilulka.cz slevový kupón

Online lékárna s desítkami odběrných míst po celé ČR. Rozvoz léků a kosmetických přípravků expresním kurýrem až k Vám domů.

Pilulka.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.