Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Šance pro muzikanty vyhrát nákup za 100 000 Kč a další ceny

Šance pro muzikanty vyhrát nákup za 100 000 Kč a další ceny

29.11.2021 napsal(a) Honza H.

Music-city.cz si pro několik šťastných zákazníků, kteří dorazí nakoupit vánoční dárky, přichystalo vánoční soutěž. Vánoce se blíží a je tak třeba na pořádnou nadílku. A možná ta nadílka bude ještě štědřejší, než byste čekali. Je tu soutěž, která může splnit ty nejtajnější hudební sny.

Music-City.cz slevový kupón

Jak se zúčastnit této soutěže na Music-city.cz? Je to snadné. Stačí v období 15. 11. – 15. 12. 2021 nakoupit alespoň za 2 000 Kč (vč. DPH) na eshopu nebo prodejnách Music City a zaregistrovat svoje číslo objednávky (při nákupu na e-shopu) nebo číslo účtenky (při nákupu na prodejně) v tomto formuláři.

Čekají na vás celkem tři úrovně cen. První a hlavní cena je nákup v hodnotě 100 000 Kč. Výherce hlavní ceny získá možnost vybrat si na prodejně hudebních nástrojů Music City zboží v hodnotě 100 000 Kč! A k tomu soukromý nákup v prodejně mimo otevírací dobu, kde mu zkušený personál pomůže vybrat vše podle jeho nejtajnějších přání! Výhru lze vybrat na prodejně v Praze, Brně, nebo Uherském Hradišti.

Druhou kategorií pro druhé až páté umístnění je poukaz na 1 noc pro dvě osoby ve STAGEs hotelu vedle O2 arény. To znamená, že si tam můžete užít noc a zajít na koncert v O2 areně. Hotel je nově otevřený přímo ve Vysočanech. Vyrazíte na koncert a můžete pak po náročném dni v klidu relaxovat.

A nakonec je tu 6. až 10. místo. To vám zajistí poukaz na večeři v hodnotě 2 000 Kč ve Stages hotelu vedle O2 arény. Až půjdete na koncert, můžete si před ním dopřát skvělou večeři v restauraci Stages hotelu, který se nachází co by kamenem dohodil od O2 arény. jak na večeři, tak na pobyt v hotelu si sami volíte termín.

Pravidla soutěže: (výtah nejdůležitějšího)

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let, která v době trvání soutěže nakoupí zboží v internetovém obchodě nebo prodejně pořadatele, a to v rámci jednoho nákupu v celkové výši alespoň 2.000,- Kč vč. DPH. Podmínkou pro zařazení do soutěže je, aby zákazník splňoval podmínky výše hodnoty nákupu, řádně uhradil cenu zboží a vyplnil registrační formulář s uvedením čísla objednávky (v případě e-shopové objednávky) nebo čísla účtenky (v případě nákupu na prodejně).

Vouchery lze uplatnit nejpozději do 31. 12. 2022.

Výběr výherců bude zajištěn pořadatelem na základě náhodného výběru – losování, které proběhne nejpozději dne 20. 12. 2021.

Výsledky soutěže budou zveřejněny na internetových stránkách pořadatele www.music-city.cz.

Oznámení o výhrách bude výhercům zasláno do 5 dnů po zveřejnění výsledků soutěže, a to na e-mailové adresy uvedené při registraci těchto výherců do soutěže.

Výhry budou výhercům předány nejdříve 14 dnů po skončení soutěže, a to buď v sídle pořadatele, nebo budou zaslány poštou na výhercem uvedenou poštovní adresu v České republice. Při vrácení zásilky proběhne jeden další pokus o doručení. V případě opakovaného nedoručení pozbývá výherce na výhru nárok.


Při svém soutěžním nákupu můžete samozřejmě na music-city.cz stále uplatňovat slevové kupóny a kódy se kterými můžete ušetřit až desítky procent.

Komentáře

CAPTCHA

Music-City.cz slevový kupón

Internetový obchod pro muzikanty. Nabízíme kytary, bicí a další hudební nástroje, zvukovou i světelnou techniku, DJs, home recording a další za nejlepší ceny! Doprava zdarma, možnost vrácení do 30 dnů a další nadstandardní služby.

Music-City.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.