Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Šijeme v Olomouci

Šijeme v Olomouci

Oceníte fakt, že je Vaše obleční ušité v České republice a ne nějakým dítětem v Bangladéši? Všechno oblečení značky DRAPS se šije v České republice - konkrétně v Olomouci.

V dnešní době nenajdete v obchodech příliš příležitostí zakoupit oblečení, na kterém by bylo napsáno - ušito v České republice. U Draps.cz si můžete být jisti, že od začátku až do daleké budoucnosti se bude vždy šít pouze u nás doma.

V továrně v Olomouci jsou k dispozici vlastní kompletně vybavené stroje, vývojové oddělení, připravují se tam střihy, zkouší nové materiály a postupy. Nápady na zlepšení a inovace přichází pak nejen od pracovníků oddělení, ale i od kolegů a zákazníků.

Samozřejmostí je pak poctivá kontrola kvality ve všech fázích výrobního cyklu. Důraz je kladen na efektivitu a maximální pečlivost. Výsledkem pak je v ideálním případě oblečení, které se líbí a dobře poslouží celá léta.


Draps.cz

Draps.cz slevový kupón

Draps je přední české výrobce oblečení pro sport a volný čas. Sortiment firmy zahrnuje sportovní oblečení, oblečení pro aerobik, fitness, cyklistiku a další sporty.

Draps.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.