Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Sílej a ušetři s Alza.cz

Sílej a ušetři s Alza.cz

18.5.2020 napsal(a) Honza H.

S Alza.cz přichází nová možnost ušetřit. Je to jednoduché. Stačí sehnat pár přátel, kteří si pořídí stejné zboží a všichni ho získáte dohromady levněji.

Pokud jste našli něco, co se vám opravdu líbí, zkuste přesvědčit ostatní ke koupi a ušetříte. U zboží najdete tlačítko "Sdílej a ušetři" a následně zvolíte velikost týmu. Svou nabídku budete pak sdílet a seženete další zájemce do týmu. Zásilka bude odeslána hned, jak se váš tým zaplní.

Alza.cz slevový kupón

Tlačítko najdete v detailu produktu. Jedná se o skupinové nákupy, které vám zajistí slevu, která na trhu nemá obdoby. Stačí sehnat pár přátel. Každý člen, který se přidá do skupiny uhradí svůj nákup a slevu pak získáte všichni.

Ne všechny produkty jsou ale zahrnuté do této akce. Jedná se pouze o produkty, které jsou označeny piktogramem. U produktu zvolíte velikost skupiny, výši slevy a své členství potvrdíte online platbou za svůj produkt. Tak se pro vás automaticky zboží zarezervuje a vygeneruje se unikátní webová adresa, kterou pak můžete jako zakladatel skupiny sdílet na svých sociálních sítích nebo jinak. Právě přes tento odkaz se do skupiny připojí i ostatní. Kdo se připojí pak může poslat odkaz také svým přátelům a známým, dokud se nenaplní potřebný počet kupujících. Jakmile zaplatí za zboží poslední člen skupiny, tým se úspěšně uzavře a zboží bude zasláno všem zúčastněným - každému individuálně podle preference doručení.

Tak ještě jednou:

1. Z nabídky si vyberte zboží, které se vám líbí.

2. Nakupte za akční cenu pomocí tlačítka "Sdílej a ušetři".

3. Sdílejte nabídku a pomozte sehnat další zájemce.

4. Zboží zaplatí každý člen skupiny zvlášť online platební metodou, kartou či bankovním tlačítkem.

5. Jakmile se skupina naplní a poslední člen skupiny provede platbu, zboží každému členu odešleme.

Co se ale stane, pokud ve stanovené lhůtě nenaplníte kvótu lidí? Máte 2 možnosti. Můžete rozdíl doplatit a pořídit si zboží za běžnou cenu nebo vám budou vráceny peníze. Pravidelně budete informováni o aktuálním počtu členů skupiny i čase, který zbývá pro naplnění této kvóty.

Platba předem je vyžadována proto, aby měla Alza.cz jistotu v tom, že máte o zboží opravdový zájem a mohla zboží zarezervovat. Zakoupené zboží je možné reklamovat běžným způsobem a zboží je možné do 14 dnů vrátit jako při běžném nákupu. Omezeno je také maximální množství, které může jeden uživatel v této akci nakoupit. Počet kusů je omezen na maximálně 3. Pokud chcete více, nic vám nebrání založit si další tým.

Co se týče časového limitu, ten se vždy dozvíte při založení skupiny. Pokud se vám do té doby nepodaří skupinu naplnit budete muset založit novou skupinu, pokud budete mít stále zájem zboží za danou cenu zakoupit.

Jedinou velkou nevýhodou je nemožnost kombinace této slevy s nějakými dalšími kupóny nebo šeky. Proto vždy srovnávejte cenu ze sdílej a ušetři se slevovými kódy, které nabízí náš slevový portál Slevovykupon.net.

Přejeme příjemný nákup a spoustu ušetřených peněz s Alza.cz.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.