Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Skvělý fotoaparát pro letní dobrodružství s přáteli + dárky

Skvělý fotoaparát pro letní dobrodružství s přáteli + dárky

23.7.2020 napsal(a) Honza H.

Technologie pro vytváření instantní papírové fotografie je tady s námi už dlouho. Přesto, že je velmi příhodné mít obrázek okamžitě, nikdy se nerozšířila natolik, aby se z ní stal mainstream. Hlavním důvodem je především cena spotřebního materiálu - tedy speciálního fotografického papíru, kterým vznikl obchodní model levné zařízení + drahý spotřební materiál, kterého se chytili například také výrobci tiskáren.

Fotoskoda.cz slevový kupón

Přesto je to super věcička. Ne proto, že by byla kvalita výsledné fotografie nějak převratná. Ve skutečnosti je to naopak. Jde spíš o zážitek, který si užijete. Dáte si opravdový pozor na to, co fotíte a snímky, které vzniknou, můžete okamžitě předat zúčastněným na památku.

Průkopníkem v těchto fotoaparátech byla firma Polaroid. Za znovuzrozením v posledních letech ale stojí spíš firma Instax. A právě modelu Instax Mini 70 a SQ 6 se tato akční nabídka týká. Nejen, že je můžete pořídit za super cenu, ale Fotoskoda.cz vám k nim přihodí ještě nějaké dárky v podobě pouzder nebo filmů. A na výběr máte hned z několika barev.

Instax Mini 70 a SQ 6 si můžete koupit od 3. července do 2. srpna 2020 se slevou a navrch dostanete něco navíc. Pojďme se ale podívat na jednotlivé modely.

Instax Mini 70 běžně stojí 3 299 Kč. Během prvního měsíce prázdnin ho ale na Fotoškoda.cz můžete pořídit za 2 999 Kč. To by nebyla tak skvělá cena, kdybyste navíc nedostali také hnědé kožené pouzdro a balíček 4 kazet instantních filmů, které jinak stojí 1598 Kč (říkali jsme, že jsou opravdu drahé). Budete tak moci okamžitě začít zachycovat snímky. A abyste nekupovali zajíce v pytli, zde jsou nějaké ty vlastnosti:

vysouvací objektiv se 2 členy a ohniskem 60 mm

optický hledáček (Real image)

automatický blesk s dosahem 0,3 - 2,7 m

napájení: 2x lithiové baterie CR2/DL CR2

velikost 99,2 × 113,7 × 53,2 mm - do každé kabelky

Na výběr máte mezi modely v bílé, modré, žluté, černé, červené a zlaté barvě.

Druhý akční model je Instax SQ 6. Ten vás nyní vyjde také 2 999 Kč, ovšem jeho původní cena je 3 499 Kč. I k němu dostanete sau koženkového pouzdra, album na 80 snímků a fotorámeček z plexiskla ve dvou různých barvách - to celé v hodnotě 1299 Kč.

Instax SQ 6 se pyšní těmito vlastnostmi:

objektiv 65,7 mm

napájení pomocí dvou CR2/DL CR2 lithiové baterií

automatická úprava expozice

módy typu selfie, double exposure mode, makro, landscape

3 barevné filtry blesku

Dostat jej můžete v bílé, šedé, modré, zlaté a červené barvě.

Nezapomeňte také, že aktuálně probíhá na fotoskoda.cz cashback na produkty značky OLYMPUS. Informace o něm najdete v jednom z našich předchozích článků. Pro další papír nebo příslušenství pro Instax si můžete samozřejmě zajít také na Fotoskoda.cz. Najdete je ale také v obchodech jako Alza.cz nebo Megapixel.cz.

Přejeme spoustu zábavy s novým Instaxem !

KomentářeFotoskoda.cz slevový kupón

Náš fotografický palác nabízí komplexní a profesionální fotoslužby. Specializujeme se na foto-videotechniku a fotografické služby - vyvolávání filmů, zhotovení fotografii, skenování a digitalizace, velkoformátový tisk a rámování. Nabízíme digitální fotoaparáty, videokamery, objektivy, stativy a přís...

Fotoskoda.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.