Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Sleva do Conrad.cz

Sleva do Conrad.cz

18.4.2017 napsal(a) Honza H.

Obchod Conrad.cz nám se slevami nepřijde často pod ruku. Největší návštěvnost na našem slevovém portálu tvoří ženy, a tak na ně velmi cílíme. Víme, že to ale není férové, takže se dnes zaměříme na slevy z Conrad.cz.

Conrad.cz slevový kupón

Znáte to, když si musíte při práci u auta nebo u čehokoliv jiného kleknout. Po několika minutách už hledáte nějakou podložku nebo alespoň hadr, abyste svým kolenům odlehčili. Víte ale, že existuje profesionální varianta, která nabízí pohodlí a zároveň odolnost? Je tu souboj pracovních podložek pod kolena. Jedna z nich je značky Hazet a je za 469 Kč a druhá je značky ToolCraft a je nabízena za 309 Kč. Obě jsou tlusté přesně 30 mm, mají praktickou rukojeť a jsou omyvatelné. Zároveň jsou obě odolné proti oleji, benzínu a chemikáliím. V čem se tedy liší? Liší se tvarem a také materiálem. Hazet je vyrobený z nenasákavé pěny a Toolcraft je z materiálu EVA. Který zvítězí? To už necháme na Vás.

Už jste oprášili kolo ze zimního spánku? Dali jste mu nový olej na řetěz, nablýskali blatníky a seřídili přehazovačku? To je správné. Máte ale nějaký prostředek na měření výkonu? Pokud jste odpověděli GPS na telefonu tak je to v pořádku. Stále ale existují lidé, kteří preferují starou dobou variantu cyklocomputeruu. Tento kabelový Cyklocomputer se vyznačuje moderním vhledem a konfigurovatelností na PC. To znamená, že všechny naměřené hodnoty je možné přečíst z přístroje. Jedná se o opravdu jednoduchý přístroj, který je vhodný pro každého cyklistu. Nyní ho můžete zakoupit za skvělých 509 Kč.

Conrad.cz slevový kupón

Věděli jste, že Conrad.cz poskytuje také akční leták? Ano je to tak. Možná ho nedostáváte do své schránky, ale rozhodně si jej můžete prohlédnout elektronicky a podívat se jaké zboží můžete zakoupit levněji. Aktuální leták je věnovaný především zvukové elektronice, meteostanicím, nabíječkám ale naleznete tu třeba alkoholtester nebo bezdrátovou couvací kameru do auta.

Conrad.cz slevový kupón

Nepsali bychom Vám ale o Conrad.cz, kdybychom neměli nějakou zajímavou slevu. A sleva je to opravdu dobrá. S naším slevovým kódem získáte slevu 10 % z každé nezlevněné položky ve Vašem košíku. Pokud si tedy nevyberete z akčních nabídek v letáku, které jsme Vám právě prezentovali, pak je načase nakoupit to, co zlevněné není a zlevnit si to samostatně. Tento slevový kupón je platný pouze do pátku 21. dubna, takže musíte pospíchat. Vybrat si ale můžete i z dalších kupónů, které naleznete na profilu obchodu Conrad.cz na našem portálu SlevovyKupon.net.

Conrad.cz slevový kupón

Nenechte se zastrašit aprílovým počasím a posaďte se doma u počítače a nakupujte z pohodlí a tepla Vašeho domu či bytu.

KomentářeConrad.cz slevový kupón

Největší obchod s elektronikou a technikou v Evropě. Rychlý a bezpečný nákup: autopříslušenství, solární a větrná technika, teploměry, meteostanice, zabezpečení, vybavení domácnosti a stovky dalších kategorií.

Conrad.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.