Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Sleva pro pojištěné řidiče

Sleva pro pojištěné řidiče

11.10.2017 napsal(a) Honza H.

Dnes se zmíníme o jednom slevovém kupónu, který je v naší nabídce už několik měsíců. Je ovšem dostupný jenom zákazníkům jedné pojišťovny, a to konkrétně České Podnikatelské Pojišťovny. Sleva se týká autodoplňků pro zákazníky obchodu Alza.cz. Sleva 15 % kterou získáte, pokud zadáte číslo své pojistné smlouvy platí na vybrané produkty z kategorie auto-moto.

Alza.cz slevový kupón

Pokud máte tedy číslo pojistné smlouvy z České Podnikatelské Pojišťovny, tak neváhejte a vybírejte na Alza.cz z kategorií: střešní nosiče a boxy, Škoda, Elektromobily TESLA, Elektromobily BMW, Autochladničky, Autožárovky, Vše pro pneumatiky, Oleje a maziva, Vše pro přívěsné vozíky, Interiér, Exteriér, Zabezpečení, Náplně, Autokosmetika a chemie, Autodoplňky, Alkohol testery, Vše pro autobaterie, Moto, Nářadí, Truck a Časopisy.

Ušetřit můžete samozřejmě nejvíce, pokud nakoupíte dražší položky. Rádi bychom Vám doporučili systém SHERLOG, který je unikátním systémem rádiového vyhledávání odcizených vozidel, který jako jediný v České republice využívá vlastní rádiové sítě s více než 100 pevnými body. Aktivní jednotka SHERLOG nahlásí automaticky neoprávněný pohyb klientskému centru, které po ověření poplachu zahájí ve spolupráci s Policií ČR vyhledávací akci. Úspěšnost dohledání odcizených vozidel překračuje dlouhodobě hranici 98 % a průměrná doba vyhledávací akce je 2 hodiny.

Systém SHERLOG, který můžete na Alza.cz zakoupit je tvořen aktivní security jednotkou, která je instalována ve voze skrytě, dále pak autorizační čip, který umožní automaticky detekovat oprávněnou jízdu vozidla, vlastní nezarušitelnou rádiovou síť, NON-STOP klientské centrum s dispečinkem, zásahová vozidla a letadlo vybavené lokalizační technikou a také speciálně proškolený tým, který koordinuje svoji činnost s Policií České republiky.

Běžná cena tohoto systému je 26 389 Kč. Vy můžete ale získat SHERLOG auto ochranu za 19 789 Kč. Další slevu pak můžete získat s výše zmíněným bezpečnostním systémem.

Alza.cz slevový kupón

Ušetřit můžete na dalších bezpečnostních prvků. Kdo z vás může říct, že si je stoprocentně jistý, že ráno po oslavě už nemá v krvi zbytkový alkohol. Možná na Vás už nepůsobí, ale pečlivě nakalibrované policejní přístroje rozhodně zbytkový alkohol odhalí. Není od věci mít v kapse pro orientaci alespoň některý z levnějších modelů. A i na ně můžete uplatnit slevu 15 % na autodoplňky Alza.cz.

Věříme, že tuto slevu využijete. Pokud budete mít jakékoliv problémy s uplatněním této slevy, podělte se o informaci v komentářích pod konkrétním kupónem.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.