Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Slevičky do Kasa.cz

Slevičky do Kasa.cz

2.2.2017 napsal(a) Honza H.

Pořád mluvíme o Alza.cz a nikdy se nezastavíme nad nabídkami ostatních nákupních galerií. Hanba nám. Nyní se to ale pokusíme napravit, protože Kasa.cz začala vydávat některé velmi zajímavé kupóny. A protože i moje maminka ušetřila skoro 4 stovky při nákupu myčky nádobí, tak stojí za to se na ně podívat trochu blíže.

Kasa.cz slevový kupón

Jak víte, Kasa.cz není tolik jako Alza.cz zaměřená na počítače a elektroniku. Nenajdete tu například komponenty pro počítače – pouze celé stroje, příslušenství a software. Přesto se tu dají nakoupit zajímavé kousky elektroniky. Co ale Kasa.cz postrádá v sortimentu elektroniky, o to víc nabízí v sortimentu ostatního zboží. A my můžeme hrdě prohlásit, že kupóny, kvůli kterým hlavně píšeme tento článek, platí pro všechno zboží na Kasa.cz.

Protože ale děti před nedávnem dostaly pololetní vysvědčení, nemůžeme se nezmínit o akci, která na Kasa.cz platí ještě několik dní do 6. února. Mohli jste jim nakoupit některou ze zajímavých "hraček". Každý teenager přece ocení kvalitní hi-fi systém do svého pokoje nebo třeba přenosný reproduktor s akumulátorem. Sportovněji založení jedinci pak určitě ocení chytré hodinky od Samsung se sportovními funkcemi. Pro ty mladší tu zase byly třeba stavebnice od LEGO nebo třeba dětské vysílačky s dosahem až 4 kilometry. Nabídka, ve které jsou věci docela výrazně zlevněné, ještě platí, takže děti odměňte, pokud měly známky dobré a nebuďte na ně zlí, pokud je měly špatné.

Kasa.cz slevový kupón

Teď už se ale přesuneme na to hlavní – slevové kódy do Kasa.cz. Vyzkoušeli jsme je pro Vás a vyřadili jsme ty nefunkční na základě Vašeho hodnocení. Zůstaly nám tyhle:

Sleva 200 Kč při nákupu nad 5 000 Kč

Sleva 100 Kč při nákupu nad 2 500 Kč

Jak vidíte, slevy to nejsou úplně zanedbatelné. A také jsme pro Vás udělali matematiku. Pokud nakoupíte v rozmezí od 5 000 Kč do 5 500 Kč, použijte, kupón pro slevu 220 Kč. Pokud ale nakoupíte za více než 5 500 Kč, tak se Vám jednoznačně vyplatí kupón na 4 % slevu z celé objednávky.

Kasa.cz slevový kupón

Některé z těchto slev mají označení platnosti až do konce března, jiné jsou bez označení. Budeme proto pro Vás platnost těchto kupónů dále sledovat abyste je nezadávali zbytečně. S tím nám i vy můžete pomoci, pokud po použití kódu kliknete na zelený palec nahoru, pokud kupón funguje a červený palec dolů, pokud nefunguje. I díky tomu můžeme udržovat naše kupóny funkční a prostředí čisté.

PS: nezapomeňte, že u Kasa.cz můžete využívat k odběru svého zboží síť odběrných míst KasaPOINT. Tyto body jsou často umístěny i tam, kde byste je nečekali. Například u nás na Kladně je tento bod umístěný v prodejně Euronics.

Komentáře

Kasa.cz slevový kupón

Kasa.cz, to je internetový obchodní dům, prodej mobilních telefonů, digitální foto, audio, video, prodej na splátky, kompletní sortiment, dovoz až do domu.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.