Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Slevové kódy do Euronics.cz

Slevové kódy do Euronics.cz

4.11.2016 napsal(a) Honza H.

Už je tady listopad. Dva nejhektičtější měsíce pro obchodníky v roce jsou tady. Shon ale ještě na plno nevypukl. Pokud chcete nějaké zboží dostat rychle, než zásoby dojdou, pak je nejvyšší čas. Je jedno, jestli chcete koupit Vánoční dárky, nebo prostě něco potřebujete – dodací lhůty se budou prodlužovat, zaměstnanci obchodů začnou dělat chyby a vy skončíte na dlouhé týdny bez zboží. I to je důvod, proč Vám právě teď představíme nabídku dalšího giganta s elektronikou – Euronics.

Euronics.cz slevový kupón

Nabídku začneme zajímavou soutěží. Nakupte na prodejnách nebo v obchodě www.euronics.cz alespoň 2 produkty v jakékoliv hodnotě. Svůj nákup si zaregistrujte na darky.euronics.cz a můžete doufat, že budete vylosováni. Každý den jeden šťastlivec dostane poukaz na hodnotu registrovaného nákupu zpět. I toto může být Vaší motivací, proč nakoupit na Euronics.

Vestavné spotřebiče poslední dobou letí. Každý touží po kuchyni, která nemá zdánlivě žádnou chybu, žádné místo, kam by mohla špína. Pokud se chystáte přikoupit nějaký vestavný spotřebič, teď je na Euronics ta správná doba. Pokud nakoupíte 2 a více vestavných spotřebičů vybraných značek, zaregistrujete se na darky.euronics.cz, vložíte doklad o zaplacení spotřebičů, tak si budete moci vybrat některý z vybraných dárků. Dárky vidíte na tomto obrázku:

Euronics.cz slevový kupón

Vlastníte splátkovou kartu Euronics? Pokud ano, pak dostanete 5 % zpět ze všech Vašich nákupů. Pokud ne, tak si jí pořiďte a získáte 10 % zpět ze svého prvního nákupu až do hodnoty 1 000 Kč. Tato akce je časově omezená do 8. 11. – takže máte už pouze poslední šanci. Další informace o kartě Euronics si přečtěte přímo na stránkách obchodu.

Chcete koupit nový telefon? Nebo možná chcete telefon dát někomu jako dárek. Společnost SAMSUNG nevstoupila do letošního roku tou správnou nohou a hořící phablety NOTE 7 jsou toho příkladem. Ostatní zboží je ovšem ve špičkové úrovni. Na EURONICS dostanete ke koupit modelu Galaxy S7 zdarma tablet Galaxy S7 edge. Tento tablet má sedmipalcovou úhlopříčku a dost solidní výbavu – dobrá věc, která je zcela zdarma. A pokud ho nepotřebujete, vždycky ho můžete někomu dát k Vánocům a telefon si nechat sobecky pro sebe.

Euronics.cz slevový kupón

A ještě jedna šikovná služba. HDS Komfort nyní vozí velké spotřebiče domů a má v autě dalšího člověka. Nemusíte tedy připravit svá bolavá záda. Závozník Vám už nevyklopí zboží za první uzamykatelné dveře – nyní Vám ho Vynesou až k Vám do bytu a vy nebudete muset pohnout ani prstem. Zároveň Vám zdarma odvezou starý spotřebič. Pokud budete takovou službu vyžadovat, tak v internetovém formuláři vybírejte HDS komfort.

Nebojte, už přejdeme ke zlatému hřebu dnešního dne. Nebyli bychom to my, kdybychom Vám nenabídli nějaké slevové kupóny. Dnes pro Vás máme slevové kupóny do právě Euronics. Pokud nakoupíte zboží v hodnotě alespoň 1 000 Kč, tak dostanete slevu 100 Kč po zadání našeho slevového kódu. Pokud nakoupíte zboží v hodnotě alespoň 5 000 Kč, pak dostanete slevu 500 Kč opět po zadání slevového kódu. Kupóny platí k dnešnímu dni. Nemáme u nich specifikovanou délku trvání, takže s nákupem pospěšte – aby nevypršely.

Euronics.cz slevový kupón

To je pro dnešní den vše. Přejeme Vám příjemný nákup na EURONICS a uvidíme se s Vámi zase příště, až budete hledat novou slevu.

Hezký zbytek dne Vám přeje Váš SlevovyKupon.net

Komentáře

Euronics.cz slevový kupón

Společnost Euronics je největší sítí elektroprodejen na území České republiky.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.