Hlavní strana > Magazín > Slevové stálice díl 1.

Slevové stálice díl 1.

3.1. napsal(a) Honza H.

Na našem slevovém portálu se slevové kódy neustále mění. Některé mizí, jiné se objevují a tenhle kolotoč tu funguje v podstatě celý rok. Každý tu hledá kupóny do Alzy a dalších největších obchodů, ale pravdou je že takové kupóny jsou spíše vzácností a otázkou okamžiku. Proto byste z nich měli, vždy když se objeví dostat maximum.Na druhé straně jsou tu ale obchody, které své kupóny sice stále mění, ale dá se téměř se 100 % jistotou spolehnout na to, že tu nějaké slevové kódy pro ně budou.

Dnes jsme Vám vybrali 2 nejpopulárnější obchody, které udržují kupóny a kódy dlouhodobě a u kterých se mění spíše jejich hodnota.

Prvním z nich musí zajisté být Tchibo.cz. Kupón do Tchibo.cz se u nás drží na špičce využívanosti a vy jej máte velmi oblíbený. Aby také ne, když nakupovat oblečení a potřeby pro domácnost potřebuje opravdu každý – muži i ženy, staří i mladí.Aktuální hodnota kódu pro Tchibo.cz je 109 Kč při nákupu nad 800 Kč. Protože Tchibo.cz je zároveň také provozovatelem rozsáhlé sítě prodejen, kam je možné zakoupené zboží zaslat zcela zdarma, má tento kupón o to větší hodnotu. Je jedno na co jej použijete – jestli na oblečení, domácí textil nebo třeba na kávu. Jediné, na co musíte před každým nákupem na Tchibo.cz myslet je fakt, že musíte navštívit SlevovyKupon.net a zkopírovat si kód do schránky.Druhou stálicí na našem slevovém portálu a také velmi oblíbeným obchodem je sexshop a obchod s módním oblečením a drogerií – Beate-Uhse.cz. Tento německý sexshop nám nabízí obvykle větší množství kódů najednou a vy si tak můžete vybrat, který z nich Vám nejvíce vyhovuje. I kódy pro Beate-Uhse.cz jsou univerzální a vy tak můžete zakoupit erotické hračky – vibrátory, masturbátory, Venušiny kuličky, lubrikační gely, kondomy, sexy oblečení, domácí oblečení, drogerii – co si jen přejete.Hodnoty kupónů jsou dokonce ještě lepší než u Tchibo.cz. Na Beate-Uhse.cz nakoupíte se slevou 200 Kč při nákupu nad 600Kč nebo se slevou 125 Kč. Často se také vyskytuje kód pro vložení speciálního tajného dárečku do Vašeho balíčku – můžete pouze vzrušeně čekat o co se bude jednat – pro leden to je elektronický dárek (ale co to je, už bude pro Vás překvapení).Při nákupu zboží na Tchibo.cz a Beate-Uhse.cz tak nemusíte nikdy spěchat. Plňte svůj košík pravidelně a až budete mít dostatečně velkou objednávku, použijte kupón a nechte si jej zaslat domů.

V naší nabídce jsou i další stálice, které nezklamou. O těch se ovšem pobavíme zas někdy jindy. Zapište si jména obchodů, na které se můžete spolehnout a odměňte nás i sebe použitím slev jak se patří.

S přáním hezkého dne

Váš SlevovyKupon.net

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.