Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Slevy do fast foodů

Slevy do fast foodů

3.7.2019 napsal(a) Honza H.

Navštěvujete rádi fast foody? Pak byste si měli být vědomi toho, že nemusíte vždy platit plnou cenu všech pokrmů. Můžete totiž uplatňovat různé výhody. Stále se ještě vyskytují papírové kupóny, jsou ovšem stále vzácnější. Slevy se totiž přesunuly do elektronické podoby.

 slevový kupón

S aplikací od McDonald’s dostanete pořádnou nálož slevových kupónů, a to i v době, kdy žádné oficiální slevové akce neprobíhají. Aplikace vás bude informovat o akcích, novinkách a slevách. Navíc vždy snadno a rychle najdete nejbližší restauraci. Aplikace funguje i v zahraničí – stačí si zvolit jinou dostupnou zemi. Aplikaci můžete zdarma stahovat na Google play nebo v AppStore.

Podobně je tomu i s kupóny pro Burger king. Můžete s nimi ušetřit až 50 %. Aplikace opět nabídne všechny důležité informace – šikovné funkce, aktuální nabídku a podrobnosti o oblíbených pochoutkách. Jediná smůla je snad to, že poboček Burger King je po republice z velké trojky zatím stále nejméně. Aplikace je opět dostupná jak pro uživatele Androidu v Google play a uživatele Apple v AppStore.

 slevový kupón

Oficiální mobilní aplikace KFC je tu pro milovníky kuřecích křupavých dobrot. Aplikace nabídne užitečné informace jako je vyhledání nejbližší KFC restaurace, podrobný přehled nabídky restaurací KFC včetně nutričních hodnot, možnost objednání oblíbených produktů KFC online prostřednictvím služby KFC rozvoz až domů a samozřejmě také speciální kupóny a limitované nabídky KFC Rozvoz. I tuto aplikaci můžete stahovat pro Android i Apple.
Přejeme vám dobrou chuť a spoustu ušetřených peněz.

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.