Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Slevy na hry i bez Steamu

Slevy na hry i bez Steamu

25.7.2017 napsal(a) Honza H.

Steam Summer sale už dávno skončil a nám zbylo v knihovně spoustu her, které si nejspíš nikdy nezahrajeme. Co ale dělat po zbytek roku, když jsou hry dostupné na Steamu pouze za plnou cenu? Naštěstí existuje alternativa, kterou spousta hráčů ignoruje, přitom se tu dá nakoupit stejně výhodně nebo ještě výhodněji než v Summer Sale přímu na Steamu.

Kinguin.net slevový kupón

Hovoříme samozřejmě o službě Kinguin.net. Kinguin.net nám nabízí celou řadu originálních klíčů do našich oblíbených her za zlomek ceny. Samozřejmě to má svoje negativa.

Na Kinguin.net nekupujete zboží jako v obchodě, ale od jednotlivých prodejců, podobně jako na Aliexpress.com nebo na Ebay. To má samozřejmě svá rizika – klíč teoreticky nemusí být funkční nebo může být lokalizovaný pro některou zemi.

Vy tak musíte ve svém výběru her na Kinguin být velice pozorní. Pokud se jedná například o klíč pro ruský trh, nemůžete jej použít. To poznáte obvykle podle extrémně nízké ceny a také podle toho, že je v popisu specificky napsáno, že se jedná o klíč pro ruský trh.

Jak ale zabránit tomu, aby Vám nebyl prodán již využitý klíč? Pokud nakupujete u prodejce poprvé a neznáte jej, pak je vhodné použít Buyer Protection. Ta není na rozdíl od Aliexpress.com na Kinguin.net automatická – musíte si za ni připlatit. Do našeho košíku jsme vhodili Counter Strike Global Offensive Steam klíč a Grand Theft Auto V Steam gift. Cena za CS:GO je na Kinguin 300 Kč a za Buyer protection zaplatíme 54 Kč. Za GT zaplatíme 1 220 Kč a Buyer Protection nás přijde na 122 Kč. Pokud necháme ochranu zaškrtnutou, jsme chráněni proti nekalým praktikám prodejce. Kinguin.net funguje v procesu jako zprostředkovatel a zajišťuje ochranu jako vlastní službu. Pokud jste u stejného prodejce nakoupili už několikrát, můžete si dovolit tuto ochranu vynechat a nakoupit přímo bez ochrany.

Na Kinguin.net ale také fungují slevové kupóny a my pro Vás máme jeden, který je prakticky permanentní a funguje stále už od začátku fungování našeho slevového portálu a to je 5 % sleva na celý sortiment Kinguin.net. Ano, není to mnoho ale každá koruna je dobrá. Sledujte také výprodeje a akční nabídky, které Kinguin nebo jednotliví prodejci nabízejí. Využít můžete také českou zákaznickou podporu, ačkoliv doporučujeme vám, abyste nechali Kinguin.net raději v anglickém překladu, protože se jedná o překlad strojový, kterému je špatně rozumět. Pokud tedy anglicky umíte...

Kinguin.net slevový kupón

Nemáte-li tedy potřebu vlastnit fyzickou kopii hry a nechcete-li kupovat hry předražené za normální ceny na Steamu, je Kinguin.net rozhodně dobrou alternativou pro každého PC hráče.

Komentáře

Kinguin.net slevový kupón

Steam,Origin

Kinguin.net

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.