Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Snadná cesta k novému zařízení Apple od Alzy

Snadná cesta k novému zařízení Apple od Alzy

21.2.2024 napsal(a) Honza H.

Odkup starých za nové Apple zařízení: Vaše výhodnější cesta k nejnovější technologii s Alza.cz

Alza.cz slevový kupón

V současné době, kdy se technologie vyvíjí bleskovou rychlostí, se stává stále důležitějším nejen držet krok s nejnovějšími trendy, ale také učinit informovaná rozhodnutí, která minimalizují ekologickou stopu našich konzumních návyků. Apple, jako jedna z předních technologických společností, si je toho vědom a přináší na trh produkty, které nejenže nastavují laťku v oblasti inovací a designu, ale jsou také navrženy s ohledem na udržitelnost. A právě zde přichází do hry Alza.cz s odkupním programem, který zákazníkům umožňuje snadno a výhodně přejít na nejnovější modely Apple zařízení, zatímco starší modely najdou nové využití a nekončí na skládce.

Proč upgradovat na nejnovější Apple zařízení?

Apple zařízení, jako jsou iPhone, MacBook, iPad a Apple Watch, jsou známá svou odolností, výkonem a dlouhodobou hodnotou. S každým novým vydáním přináší Apple vylepšení v oblastech, jako je procesorová síla, kvalita displeje, efektivita baterie a fotografické schopnosti, které posouvají možnosti uživatelů ještě dále. Například, nejnovější iPhone 15 přináší oproti svým předchůdcům výrazné inovace v oblasti fotoaparátu, zpracování obrazu a energetické efektivnosti, což uživatelům umožňuje zachytit ještě krásnější snímky a užívat si delší výdrž baterie.

Jak funguje odkupní program Alza.cz?

Alza.cz nabízí jedinečnou příležitost vyměnit starší Apple zařízení za nejnovější modely s výhodnou cenou. Proces je navržen tak, aby byl co nejsnazší a co nejméně stresující pro zákazníky:

Nacenění použitého zařízení: Zákazníci mohou snadno zjistit orientační výkupní cenu svého starého zařízení pomocí jednoduchých otázek na webových stránkách Alza.cz.

Vyplnění formuláře: Dále je potřeba vyplnit online formulář osobními údaji pro uzavření kupní smlouvy.

Předání starého zařízení: Alza.cz nabízí pohodlné možnosti pro předání použitého zařízení, včetně odvozu kurýrem přímo od vašich dveří nebo možnosti donést zařízení do PPL Parcelboxu či Parcelshopu.

Finální vyřízení: Po kontrole a případné úpravě nacenění zařízení Alza.cz pošle výkupní cenu přímo na účet zákazníka.

Výhody programu

Ekologická udržitelnost: Odkupní program pomáhá prodloužit životnost elektroniky a snižuje množství elektronického odpadu.

Finanční úspora: Díky výkupním bonusům mohou zákazníci značně ušetřit na nákupu nejnovějších modelů. Například, při výměně iPhone 14 Pro za nový iPhone 15 Pro zaplatíte po odečtení výkupové ceny a bonusu jen zlomek doporučené maloobchodní ceny.

Pohodlí a bezpečnost: Celý proces je navržen tak, aby byl co nejpohodlnější a nejbezpečnější pro zákazníky. Od cenové nabídky přes předání zařízení až po finální vyplacení peněz.

Jak se zapojit?

Zapojení do programu je jednoduché. Stačí navštívit webové stránky Alza.cz, vyhledat sekci odkupního programu a postupovat podle jednoduchých kroků k nacenění a výkupu vašeho starého zařízení. S výkupním bonusem až 2 500 Kč pro iPhone 15 a dalšími bonusy pro iPhone 14 a 13, je nyní ten pravý čas na upgrade.

Alza.cz s odkupním programem nabízí ideální příležitost pro všechny, kdo chtějí upgradovat na nejnovější Apple zařízení bez zbytečného finančního zatížení a s ohledem na udržitelnost. Umožňuje zákazníkům nejen držet krok s technologickým vývojem, ale také jednat zodpovědně vůči životnímu prostředí. Pokud tedy přemýšlíte o obměně svého zařízení, využijte této jedinečné nabídky a vstupte do světa nekonečných možností, které s sebou přináší nejnovější Apple produkty.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.