Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Snižte své náklady na tisk

Snižte své náklady na tisk

23.2.2017 napsal(a) Honza H.

Pořídili jste si tiskárnu domů nebo do kanceláře a říkali jste si, že byla za opravdu výhodnou cenu? Taková tiskárna je často dodávána s menší verzí toneru. Co ale když dojde toner. Podíváte se na internet, najdete obchod s originálními náplněmi a pak dostanete infarkt. Jak je možné, že je náplň téměř tak drahá jako celá tiskárna? Odpověď na to je jednoduchá – marketing. Z historie můžete pamatovat další podobný případ.

Obchod-Setrilek.cz slevový kupón

Kdysi dávno byl vyvinut geniální přístroj – fotoaparát polaroid, který kouzelně vyvolal a vytiskl fotku prakticky okamžitě. A vůbec to nebyl drahý přístroj – každý si ho mohl pořídit. Jaké překvapení ale nastalo, když toner do fotoaparátu a především lesklé papíry pro tisk dosahovaly cen, ze kterých se Vám protáčely panenky. Tiskárny sledují podobný trend.

Obchod-Setrilek.cz slevový kupón

Naštěstí pro Vás existují služby, které proti těmto vysokým cenám originálních tonerů do tiskáren od výrobců bojují. Nedělají to samozřejmě jako charitu, ale mají z toho dobrý byznys. Vždyť proč prodávat toner za 2 000 Kč, když vy ho dokážete vyrobit za 300 Kč a prodat můžete za 500 Kč. A takovým obchodem je právě Obchod-Setrilek.cz.

Příklad, který jsem Vám prezentoval, není zcela vymyšlený. Ukáži Vám to na příkladu tiskárny, kterou máme na našem pracovišti. Jedná se o tiskárnu Samsung SCX-4623F. Je to starší model černobílé laserové tiskárny, jejíž pořizovací cena byla pár let zpátky kolem 4 500 Kč. Obchod-setrilek.cz mimo kompatibilních náplní nabízí pro zájemce také originální tonery. Originální toner do této naší tiskárny stojí 2 037 Kč. Vytisknete s ní 2 500 listů v průměru. Kompatibilní náplň do stejné tiskárny se stejným pokrytím 2 500 listů stojí 499 Kč.

Obchod-Setrilek.cz slevový kupón

Samozřejmě můžete namítat, že kvalita bude nižší – tedy že reálně nedosáhnete takového pokrytí. Obecně se ale uvádí, že kompatibilní náplně dosahují 90 % toho, co dokáží náplně originální. Náklady jsou ale pouze 25 % z ceny originální náplně.

Obchod-Setrilek.cz slevový kupón

Obchod-Setrilek.cz Vám nabídne kompatibilní náplně na velkou většinu modelů tiskáren značek Brother, Canon, Dell, Epson, HP, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Ricoh, Samsung, Sharp a Xerox.

A samozřejmě nechybí ani slevový kupón, který Vám kompatibilní náplně ještě více zlevní. S naším kupónem ušetříte dalších 20 % na kompatibilních náplních. Kupón neplatí na žádné jiné zboží než na kompatibilní náplně, tak se ani nesnažte. Jeho platnost je do konce února.

Doufáme, že jsme Vám alespoň dopřáli dobrý tip na velkou úsporu pro Váš tisk.

Komentáře

Obchod-Setrilek.cz slevový kupón

On-line prodej kancelářských potřeb, především náplní do tiskáren, tonerů a cartridgí. Na Obchod-Setrilek.cz naleznete fotopapír, tiskárny, kopírky, plnící sady a inkousty.

Obchod-Setrilek.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.