Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Soutěž Hisense: Jak získat lístky na Euro 2024

Soutěž Hisense: Jak získat lístky na Euro 2024

28.3.2024 napsal(a) Honza H.

Vydejte se s Hisense na fotbalové EURO 2024: Soutěž o exkluzivní lístky právě začíná!

V roce, kdy se oči celého fotbalového světa upírají k evropskému šampionátu EURO 2024, přichází Hisense, přední výrobce domácích spotřebičů, s nebývalou příležitostí pro všechny české fanoušky. Zapojte se do soutěže a vyhrajte lístky na nezapomenutelné zápasy, kde se budou psát nové kapitoly fotbalové historie. Ať už fotbal sledujete z pohodlí domova nebo fandíte přímo na stadionu, s Hisense zažijete šampionát naplno.

Expert.cz slevový kupón

Jak získat lístky?
Cesta k výhře vede přes tři jednoduché kroky: zakoupení spotřebiče Hisense, registrace nákupu a účtenky, a s trochou štěstí, výhra vstupenek na vybrané zápasy EURO 2024. Hisense nabízí širokou škálu produktů, od televizorů přes chladničky až po klimatizační jednotky, takže si každý přijde na své. Navíc, čím více produktů zakoupíte a zaregistrujete, tím vyšší šance na výhru máte.

Více než jen soutěž
Hisense si klade za cíl nejen rozdávat vstupenky na fotbal, ale také přiblížit svět technologií do každé domácnosti. Využijte této jedinečné příležitosti pro upgrade vaší domácí elektroniky a zároveň pro zažití nezapomenutelných chvil na fotbalovém šampionátu. Kampaň probíhá od března do května, což dává účastníkům dostatek času na zapojení.

Pravidla a podmínky účasti
Pro účast v soutěži je nutné splnit všechny podmínky kampaně. Kromě věkového omezení a bydliště v České republice je důležité zakoupit produkty Hisense pouze u autorizovaných prodejců, jako jsou Alza, Datart, Electro World a další. Po nákupu nezapomeňte produkt zaregistrovat na oficiálních stránkách kampaně a sledovat vyhlášení vítězů, které proběhne v několika vlnách. My doporučujeme nákup na Expert.cz.

Důležitost pečlivé registrace
Zapojení do soutěže není jen o nákupu, ale také o pečlivé registraci vašeho nákupu. Zde se mnoho účastníků potýká s otázkami, jak správně vyplnit všechny požadované údaje a jak zajistit, aby byla registrace úspěšná. Pamatujte, že přesnost a úplnost informací jsou klíčové pro zajištění vaší šance na výhru. Nejedná se pouze o administrativní činnost, ale o zásadní krok, který může rozhodnout o vašem fotbalovém dobrodružství. Proto věnujte registraci dostatečnou pozornost a ujistěte se, že všechny kroky provádíte podle návodu, aby vaše účast byla platná a vy se mohli stát jedním z vítězů této vzrušující soutěže.

Dotazy a podpora
V případě nejasností nebo dotazů ohledně soutěže či registrace můžete kontaktovat pořadatele prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Odpovědi na nejčastější otázky naleznete také na webových stránkách kampaně. Pořadatelé kladou důraz na transparentnost a přístupnost informací, aby byla účast v soutěži co nejpříjemnější a nejsnadnější pro všechny zúčastněné.

Proč se zapojit právě teď?

EURO 2024 se blíží a s ním vzrušující okamžiky, které si žádný fotbalový fanoušek nechce nechat ujít. Zapojením do soutěže Hisense se vám otevírá možnost být u toho naživo, podpořit svůj tým a zažít atmosféru velkého turnaje v srdci Evropy. Nejenže si vylepšíte domácnost moderními spotřebiči, ale zároveň můžete prožít nezapomenutelné chvíle plné vášně, radosti a napětí, které jen fotbal dokáže nabídnout.

Závěrem
Hisense vám přináší nejen kvalitní spotřebiče, ale také možnost stát se součástí jednoho z největších sportovních svátků roku. Nezmeškejte tuto jedinečnou šanci získat lístky na EURO 2024 a prožít tak neopakovatelné okamžiky plné fotbalové vášně a emoce. Ujistěte se, že splňujete všechny podmínky pro účast v soutěži a nechte se unést fotbalovou horečkou s Hisense. Hodně štěstí!

Komentáře

CAPTCHA

Expert.cz slevový kupón

Expert Elektro je maloobchodní prodejce elektra, domácích spotřebičů, černé techniky, mobilů a IT.

Expert.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.