Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Soutěž na Martinus.cz: Vyhraj wishlist v hodnotě 5 000 Kč!

Soutěž na Martinus.cz: Vyhraj wishlist v hodnotě 5 000 Kč!

16.10.2023 napsal(a) Honza H.

Pokud patříte mezi milovníky knih a čtení, máme pro vás skvělou zprávu! V období od 16. října do 5. listopadu můžete vyhrát knihy v hodnotě až 5 000 Kč díky soutěži na Martinus.cz. Ať už jste knihomol nebo knihomolka, tato soutěž je pro vás!

Martinus.cz slevový kupón

Jak se do soutěže zapojit?

Pravidla jsou jednoduchá. Stačí si vytvořit svůj vlastní seznam knižních přání, což je na Martinus.cz nazýváno "knižní wishlist." Wishlist je seznam knih, které byste si rádi přečetli, ale možná ještě nejste připraveni je zakoupit, nebo byste si je rádi přáli od blízkých jako dárek.

Pokud ještě nemáte účet na Martinus.cz, není to žádný problém. Registrace trvá jen pár minut, a můžete začít tvořit svůj wishlist. Po přihlášení se vám automaticky vytvoří wishlist s názvem "Můj wishlist," který si můžete později přejmenovat podle svého. A co je ještě lepší, můžete si vytvořit libovolný počet wishlistů a přidávat do nich knihy podle svého výběru.

Jak na to?

Vytvoření wishlistu je hračka. Po přihlášení do svého profilu na Martinus.cz najdete možnost vytvořit nový wishlist. A pak už můžete začít vybírat knihy, které byste do něj chtěli přidat. Jakmile najdete knihu, která vás zaujme, jednoduše na ni klikněte a použijte tlačítko srdíčka, abyste ji přidali do svého wishlistu. Můžete si také vybrat, do kterého konkrétního wishlistu ji chcete přidat.

A co když se chcete podělit o svůj seznam knižních přání s přáteli? Na Martinus.cz máte možnost sdílet svůj wishlist i na sociálních sítích.

Vylosování výherce

Soutěž probíhá po dobu tří týdnů, a každý týden bude vylosován jednoho šťastného vítěze. Výherce budou oznámeni na sociálních sítích Martinus.cz, a samozřejmě také informováni emailem. Výherce získá knihy dle svého wishlistu v hodnotě až 5 000 Kč!

Ještě máte dost času na to, abyste se do soutěže zapojili, ale nezapomeňte, že budou brány v úvahu pouze wishlisty vytvořené v období od 16. října do 5. listopadu. Pokud už máte nějaké starší wishlisty, neváhejte si vytvořit nový a zvýšit tak své šance na výhru.

Tak co, jdete na to? Vytvořte si svůj vlastní knižní wishlist na Martinus.cz a mějte možnost vyhrát fantastické knihy v hodnotě až 5 000 Kč. Ať už máte rádi dobrodružství, romantiku, vědeckou literaturu nebo klasiku, na Martinus.cz najdete široký výběr knih, které můžete přidat do svého seznamu knižních přání.

Více informací o soutěži najdete na Martinus.cz v sekci "kompletní pravidla soutěže." Tak hurá do toho a připravte si svůj wishlist snů!

Samozřejmě, rádi vám doporučíme několik skvělých knih, které si můžete přidat do svého wishlistu na Martinus.cz:

Čítanka Neila Gaimana - Neil Gaiman, Argo, 2023
Neil Gaiman je mistrym vyprávění a tato sbírka jeho nejlepších textů je pro fanoušky jeho díla naprostou lahůdkou. Rozmanité příběhy, které vás zavedou do světa magie a fantazie.

Storočí - Alex Aster, YOLi CZ, 2023
Alex Aster nás překvapila svým skvělým stylem psaní a originálním příběhem, který se odehrává na pozadí historických událostí. Pokud máte rádi směsici dobrodružství, tajemství a romantiky, tato kniha je pro vás.

Jablka ze stromu nepadají - Liane Moriarty, Ikar CZ, 2023
Liane Moriarty je známou autorkou, jejíž knihy vás vtáhnou do světa komplikovaných mezilidských vztahů. "Jablka ze stromu nepadají" slibuje napínavý příběh a mnoho otázek, které budete chtít zodpovědět.

Severka - Nina Špitálníková, NLN s.r.o., 2023
Nina Špitálníková je mladou talentovanou autorkou, která si získala srdce čtenářů svým nádherným stylem psaní. "Severka" je emotivní příběh o lásce a přátelství, který vás jistě dojme.

Všechny cesty vedou do Santiaga - Ladislav Zibura, Kniha Zlín, 2023
Pokud máte rádi dobrodružství, které vás zavede na vzdálená místa, tato kniha vás nadchne. Příběh Ladislava Zibury vás zavede do srdce Jižní Ameriky a na cestu za dobrodružstvím.

Do ráje - Hanya Yanagihara, Odeon CZ, 2023
Hanya Yanagihara se proslavila knihou "K světlu" a "Do ráje" slibuje stejnou míru emocí a silných postav. Pokud máte rádi literaturu, která vás silně zasáhne, tato kniha je pro vás.

Komentáře

CAPTCHA

Martinus.cz slevový kupón

Knihy a filmy v internetovom knihkupectví Martinus.cz. Více než 100 000 titulů, slevy 5-80 %.

Martinus.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.