Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Soutěž o Více času na čtení a poukázky na knihy Martinus.cz

Soutěž o Více času na čtení a poukázky na knihy Martinus.cz

17.5.2019 napsal(a) Nikola B.

A je tu další soutěž pořádaná knihkupectvím Martinus.cz. Tentokrát se hraje o Více času na čtení a poukázky na nákup. Stačí si v obchodě vytvořit do 30. června objednávku na cokoliv z nabídky. Šance vyhrát je velká, má totiž spoustu hodin na čtení hned pro 13 čtenářů. Že stále nechápete, jak nám mohou darovat čas? Celý vtip spočívá v LidskéSíle. Že jste zmateni ještě víc? Vysvětlíme. Výhry totiž tvoří poukázky na jednorázový úklid domácnosti od LidstaSila.cz. Zde nám zařídí úklid na míru přesně tak, jak potřebujeme. Lze si vybrat ze základních úklidových potřeb (kuchyň, obývací pokoj, ložnice, chodba, koupelna, toaleta) nebo extra úklidových služeb (úklid dalších místnosti, mytí oken, trouby, lednice, mikrovlnky, odmrazení mrazáku...). To však nejsou jediné poukazy, které je možné získat. Liftago, nejoblíbenější aplikace na objednání taxi v České republice, od Prahy přes Plzeň až po Brno, se taktéž zapojilo a věnuje nám jízdy taxíkem.

Martinus.cz slevový kupón

Shrnutí výher je tedy takové:

Jeden výherce získá až 12 hodin na čtení (tedy poukaz na jednorázový úklid v domácnosti), 1 000 Kč poukázku na odvoz řidičem od Liftago a poukázku v hodnotě 2 000 Kč na nové knihy od Martinus.cz.

Druhý má možnost získat 10 hodin na čtení (poukaz na úklid), 500 Kč na odvoz a poukázku v hodnotě 1 000 Kč na nákup knih.

Třetí výherce obdrží na čtení 8 hodin (samozřejmě v podobě úklidu), taktéž poukaz v hodnotě 500 Kč na odvoz a 500 Kč na knihy.

A dalších deset získá poukazy v hodnotě 250 Kč na knihy či cokoliv jiného z internetového knihkupectví.

Martinus.cz slevový kupón

Tolik k soutěži a teď k novinkám. Na Martinus Blogu se například dozvíme o šesti jarních novinkách, které by neměly chybět v našich knihovnách. 6 #musthave kousků tvoří: román Tiché roky od Aleny Mornštajnové, Můj příběh o úvahách a vyprávění o každodenních strastech i radostech bývalé první dámy Michelle Obama, historický zároveň ale velmi vtipný a čtivý román Gentleman v Moskvě, mrazivý severský thriller Kašpárek, 12 pravidel pro život, návod na správný a naplněný život a poslední Trny v čase, oddechovka spíše pro mladší generaci z českých luhů a hájů.

Martinus.cz slevový kupón

Novinkou je i kniha nakladatelství BETA – Dobrovský, Outsider. Kniha Stephena Kinga je opět plná napětí, tajemna a hlavně děsivých momentů, které nás jistě pár dní nenechají v klidu spát. Drama popisuje brutální zabití chlapce, kde je za viníka označen oblíbený trenéra Terry Maitland. Spolu s detektivem Ralphem Andersonem, který se ujímá případu, nás čeká nervy drásající rozuzlení.

Čerstvý je i Young adult kousek autorky Rachael Lippincott, Pět kroků od sebe: "Stella Grantová má cystickou fibrózu a její kontakt s okolním světem je minimální. Aby neohrozila své šance na transplantaci, musí se chránit před kýmkoli a čímkoli, co by mohlo být nositelem infekce. Šest stop. To je vzdálenost, kterou musí dodržovat. Šest stop – bez výjimky." Tato kniha se prodává se 14% slevou.

Knihkupectví rozdává nejen Více času na čtení ale i originální záložky ke každé objednávce a další malé pozornosti. Takže radostí z nákupu na Martinus.cz je hned několik :)

Komentáře

Martinus.cz slevový kupón

Knihy a filmy v internetovom knihkupectví Martinus.cz. Více než 100 000 titulů, slevy 5-80%.

Martinus.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.