Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Soutěž o zážitky od Allegria.cz

Soutěž o zážitky od Allegria.cz

3.7.2018 napsal(a) Nikola B.

No vážně! Celé léto bude probíhat na Allegria.cz soutěž o skvělé zážitky. Stačí sledovat facebook, komentovat, označovat kamarády a pak už jen čekat na vyhlášení. Každé pondělí od 9. 7. 2018 se dozvíme, kdo vyhrál a jaký zážitek si užije v daném termínu. Odkaz na soutěž je umístěn hned v úvodu e-shopu, odkud Vás přesměrují na facebook, kde se dočtete, o co se hraje konkrétní týden.

Tento týden Vás nebudeme napínat a prozradíme, že jde o nepříliš vábnou záležitost... ale o to víc vzrušující! Aktuální "kolo" se týká popelářství. Zadání zní doslova takto: "Okomentuj soutěžní příspěvek, označ kámoše a napiš, proč by sis právě ty nebo tvůj kámoš tuhle "jízdu" měl užít." Výherce bude znám v pondělí 9. 7. 2018 a už v pátek 13. 7. 2018 si svou výhru může vyzkoušet na vlastní kůži. Firma pro Vás zajistí účast při svozu komunálního odpadu s profesionály ve svém oboru. Máte-li pocit, že práci popeláře v běžném provozu nezvládnete, nezoufejte. Zajištěno bude popelářské auto, které bude projíždět Prahou, přičemž Vy sami se rozhodnete, komu a kolik popelnicí vysypete. Aby zážitek byl kompletní, nebude chybět ani popelářská vesta.

Firmanazazitky.cz slevový kupón

O jaké další zážitky se bude soutěžit, se bohužel předem neví, takže nezbývá nic jiného, než pravidelně sledovat a doufat, že třeba ten, po kterém už dlouho toužíte, bude vybrán. Pak už jen stačí komentovat, označovat a tak dále... však víte.

Pakliže se vám ale nechce čekat a zoufat, prohlédněte si nabídku a třeba Vás něco tak uchvátí natolik, že neodoláte a zážitek si sami objednáte. Prázdniny začaly, děcka se potulují po sídlišti, horko na padnutí a vy znuděně přepínáte z jedné reprízy na druhou... tak co vyzkoušet něco nového? Něco s vodou spojeného? Zkuste třeba Rodinný indoor surfing pro dva dospělé a dvě děti v ceně 4 990 Kč. Surfing probíhá v Praze v Surf aréně, která je vybavena indoor simulátorem pro surfování na opravdové vlně. Reálný simulátor pohání důmyslná technologie vytvářející souvislý proud vody, na kterém se můžete bez problémů vozit na speciálním prkně. Indoor surfing zahájíte krátkou úvodní instruktáží a po několika minutách si za doprovodu instruktora vyzkoušíte tzv. "bodyboarding", tedy kontrolované surfování v leže. Po pár jízdách se můžete vrhnout na nácvik jízdy ve stoje a vychutnat si reálnou jízdu na prkně.

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Nebo si zakupte rodinnou vstupenku do Aquapalace Praha za 1 749 Kč. Opět pro dva dospělé a dvě děti. Aquapalace Praha je jedinečný komplex vodního a saunového světa na ploše 9 150 m2. Tři paláce vodního světa s tobogány i menšími skluzavkami, opravdovým vlnobitím a mnoha dalšími atrakcemi děti zabaví na celý den. Dospělí si mohou odpočinout v rozsáhlém saunovém světě nabízejícím 14 druhů kabin. Jsou zde finské sauny, římské lázně a venkovní část s méně obvyklými saunami. Přijďte si užít rodinný den plný zábavy a relaxace do Aquapalace Praha.

Vodních zážitků je na Allegria.cz vážně hodně. Jestli Vás ale nabídka nezaujala, vybírat můžete z desítek dalších rodinných akcí jako Den v pohádce, Rodinné noci v korunách stromů, Juniorském Paintballovém souboji, návštěvě zoologických zahrad a mnoho dalších... nebo darujte svému dítku za vysvědčení dárkový poukaz s kreditem v hodnotě 1 000 Kč a on si jistě (a rychle) vybere sám.

Komentáře

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Nabízíme dárky pro všechny příležitosti. Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Prohlédněte si tipy na dárky, mezi kterými si vybere opravdu každý.

Firmanazazitky.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.