Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Speciální nabídka od Albatrosmedia.cz

Speciální nabídka od Albatrosmedia.cz

28.6.2019 napsal(a) Nikola B.

Oprašování, přebírání, uklízení... a to vše k tomu související není pro většinu z nás příjemnou záležitosti, čas od času se ale pořádek udělat prostě musí. A právě podobný "úklid" probíhá i v knihkupectví Albatrosmedia. Inventura je v plném proudu, a aby nám vynahradili, že na zásilku budeme muset čekat o něco déle, připravili si pro nás Speciální nabídku! Na každou objednávku přijatou během inventury probíhající od 28. června do 14. července 2019 nám dají slevu 21%, odečtou poštovné a co nejdříve po 14. červenci ji odešlou na naši adresu. Nabídka se samozřejmě vztahuje na veškerý sortiment, tedy i na předobjednávky.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Další příjemnou zprávou jsou stále platící slevové kódy, které se nacházejí u nás na Slevovykupon.net. Nakoupíme-li nad 350 Kč a vložíme-li slevový kód BR21AL do příslušné kolonky v nákupním košíku, nejenže dostaneme slevu 25%, ale i dárek zdarma. Dárek si můžeme vybrat, nám se v objednávce objevil thriller Léčitel od Anttila Tuomainena a kniha Náramky z gumiček a další super ozdoby od Moniky Hrabálkové (na vybraný stačí kliknout). Slevový kód R3M6T1MX se týká slevy ve stejné výši ale s poštovným zdarma a třetí IKEA18AM nám nákup zlevní taktéž o 25%. Slevové kódy platí do odvolání.

Ani novinkami knihkupectví nešetří. Tentokráte si můžeme doplnit svou sbírku kuchařek ze Svatojánu. Právě totiž vychází nová od Evy Francové alias foodblogerky Kuchařky ze Svatojánu, Saláty ze Svatojánu. V nabídce nalezneme i předešlé Sladkosti a Polévky ze Svatojánu. V nové kuchařce se Eva pustila do salátů z jarních bylinek, okurek, rajčat, dýní, řepy, zelí, ořechů, brambor, luštěnin... prostě takřka ze všeho, co nám příroda nabízí. Je možné si objednat rovnou celý Box Kuchařek ze Svatojánu, s ním ušetříme 210 Kč.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Další dva nové přírůstky objevíme v Edici Srdcovky, které přináší výběr těch nejlepších románů pro ženy. Láska po řecku od britské spisovatelky Katy French o třech nejlepších kamarádkách, které se rozhodnou koupit krásnou vilku a zařídit z ní penzion. Kamarádkám se plní sen, postupně se ale začínají nabalovat překvapení, milá i nemilá – "štědré zásoby ginu ve sklepě, pohledný, ale zadumaný soused nebo nečekaný příjezd slavné rockové kapely a jejích přitažlivých členů." Druhou Srdcovkou je kniha Až vysvitne slunce od americké autorky Debbie Macomber. "Příběh o síle přátelství a nových začátcích"... o strastech a radostech mladé Annie. Annie se po tragické události stěhuje do letního domku na severním pobřeží Pacifiku, kde navazuje nová přátelství, prožívá milostné dobrodružství a činí nejedno obtížné rozhodnutí.

Jako poslední připomínáme Zásilku z Knihozemě, kde je vybráno dvanáct těch nejkrásnějších knih pro děti do 12 let. K nákupu těchto knížek navíc dostaneme zdarma další knihu plnou aktivit jako dárek. Akce platí do vyprodání zásob nebo do 30. června.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Není na škodu přihlásit se k odběru newsletteru, protože Albatrosmedia.cz patří k těm obchodům, které opravdu nezahálí a několikrát do týdne rozesílají upozornění na novinky, slevové kódy nebo jiné výhodné nabídky.

Komentáře

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz poskytuje svým zákazníkům pestrou škálu knih a multimédií určených pro děti i dospělé a navíc ke každému nákupu nad 1000 Kč získáte poštovné a knižní dárek úplně zdarma.

Albatrosmedia.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.