Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Sportisimo otevírá a probíhá i osobní odběr

Sportisimo otevírá a probíhá i osobní odběr

3.12.2020 napsal(a) Honza H.

Dnes ve čtvrtek 3. 12. můžete už díky vládnímu rozvolnení PES navštívit prodejny Sportisimo v České republice. Můžete si přijít osobně nakoupit nebo si vyzvedávat své online objednávky a zboží si před vyzvednutím ještě vyzkoušet. Vše probíhá za přísných hygienických opatření.Běžný nákup probíhá s drobnými omezeními. Z důvodu nařízení vlády je kapacita prodejen omezena na 15 M2 na osobu. Proto můžete chvíli čekat při velkém návalu před prodejnou. Při výběru zboží je nutné dodržovat maximální hygienu a respektovat pokyny personálu. Prodejny mají otevřeno standardně 7 dní v týdnu. S výběrem zboží si můžete nechat poradit. Zkoušení zboží je samozřejmě možné a pokud si ho nevezmete, putuje do jednodenní karantény. Preferovány jsou bezkontaktní platby kartou, ale je možné zaplatit i v hotovosti nebo dárkovou poukázkou.

Vhodnější je při otevření prodejen zvolit osobní odběr objednávek z e-shopu. Zboží ze skladu e-shopu dorazí na prodejny 2 - 4 dny od objednání. Vy vyčkáte na SMS nebo e-mail, že je zboží připraveno k vyzvednutí. Prodejny mají otevřeno ve standardní otevírací době 7 dní v týdnu. Můžete si tak přijít pro objednávky i o víkendu. Zkoušení zboží z osobních odběrů je také možné a pokud si ho nevezmete opět putuje do karantény. Pokud neplatíte předem, preferujte v prodejnách Sportisimo platby kartou bezkontaktně. Můžete ale platit i hotově. Když si vyfiltrujete zboží, které už je na prodejně přítomné, můžete si pro něj skočit už za 4 - 8 hodin. Bude pro vás rezervováno.

Nákup na internetu má také tu výhodu, že mžůete v klidu využívat slevové poukázky a slevové kódy, které jsou umísteny na našem slevovém portálu Slevovykupon.net. Fyzicky kupóny na pokladně uplatnit nemůžete. Byla by škoda neušetřit třeba těch 10 % z tenisové rakety nebo 25 % na botách. Mrkněte na aktuální nabídku.

Na prodejnách je možné vracet, měnit i reklamovat zboží tak, jak jste zvyklí. Všechny lhůty na vrácení zboží jsou v předvánočním čase prodlouženy až do 10. ledna 2021. Ze Sportisimo.cz se tak stává ideální místo, kde můžete nakupovat oblečení a sportovní dárky pro své blízké pod stromeček.

Garance Sportisimo vrácení bez obav:

Nakupujte vánoční dárky bez obav

Jakékoliv zboží zakoupené v e-shopu i na prodejnách v období od 1. 10. do 24. 12. 2020 mohou členové Sportisimo Klubu měnit nebo vracet až do 10. 1. 2021. Neregistrovaní zákazníci mají možnost zboží zakoupené v této době pouze měnit nebo využít zákonné 14denní lhůty pro vrácení zboží při nákupu online. Registrovat se

AKTUÁLNĚ: Ve čtvrtek 3. 12. jsme opět otevřeli prodejny. Kromě běžného nákupu a osobních odběrů můžete na všech prodejnách také měnit, vracet i reklamovat zboží tak, jak jste zvyklí.
V prodejnách jsou zavedena přísná hygienická opaření, aby byl nákup bezpečný pro zákazníky i personál obchodu.

Komentáře

CAPTCHA

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.