Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Stále nový notebook na Alza.cz

Stále nový notebook na Alza.cz

28.3.2017 napsal(a) Honza H.

Máte už plné zuby toho, že si koupíte nový notebook a nevydrží Vám ani 2 roky a pak máte starosti s reklamacemi? Máte pocit, že notebook je po 2 letech už strašná šunka, se kterou se nedá pracovat? Máme pro Vás řešení v podobě pronájmu notebooku od Alza.cz.

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz Vám nabízí pronájem notebooku od 990 Kč za měsíc až po 2 490 Kč za měsíc podle kvality stroje, který si pronajímáte. Výhodou tohoto systému je, že po 2 letech provozu máte nárok na nový stroj. Říkáte si, že si raději koupíte notebook a za 2 roky si koupíte další? Samozřejmě můžete, ale tato služba není jenom o tom, že máte k zařízení přístup, ale jedná se o zákaznický servis, který k zařízení dostanete – vy se totiž nemusíte o nic starat.

V prvé řadě se nejedná o úvěr a nejedná se o splátky. Službu můžete kdykoliv zrušit a notebook vrátit. V ceně provozu máte Office 365 s online úložištěm 1 TB, operační systém Windows 10 a antivirovou ochranu McAfee. To jsou licence, za které byste zaplatili další pořádné peníze (samotný office stojí cca 2 500 Kč ročně).

Další velkou výhodou je, že pokud se notebook pokazí, rozbije nebo bude ukraden, dostanete okamžitě nový. Při poruše dostanete nový, nečekáte na opravu jako u klasické záruky. Při krádeži doložíte doklad od Policie a do tří dnů máte nový stroj a při poškození třeba bleskem nebo vodou Vám bude notebook také bez problémů vyměněn. V ceně je tedy prakticky také pojištění.

Vybrat si můžete z nabídky strojů od ACER a HP. Tato nabídka se samozřejmě neustále obměňuje, aby byly dostupné vždy stroje nadupané nejnovějšími technologiemi. Pokud bychom ale službě něco vytknuli, tak je to absence dalších značek – větší škála by nabídce vůbec neškodila.

Alza.cz slevový kupón

Zařídit si tuto službu je jednoduché. Jednoduše vyplníte krátký dotazník a vyberete si, na které pobočce Alza.cz si stroj vyzvednete. Pro výměny pak můžete použít jakoukoliv pobočku. Máte další otázky, Podívejte se na Alza.cz – Stále nový notebook.

Přiznáme se Vám, že my bychom do této služby nešli - jsme počítačoví experti a počítačům rozumíme. Ale poslouchejte dál. Pokud nemáte technické znalosti a nedokážete si například instalovat operační systém, odstraňovat viry, nebo řešit různé technické potíže, které mohou nastat a zároveň nevíte přesně jak si koupit antivir nebo instalovat MS Office, pak je pro Vás služba ideální. Pamatujte, že platíte za komplexní službu – neboli balíček, jehož součástí je hardware, základní software nutný pro provoz počítače a také velmi užitečné pojištění proti všemu možnému spolu s prémiovým zákaznickým servisem, jehož součástí je blesková výměna kusu za kus, které se běžnému zákazníkovi rozhodně nedostane.

Ano – koupit si stejný notebook na 2 roky je levnější, ale tato služba je tisíckrát pohodlnější což spoří čas a čas jsou peníze.

Hezký zbytek dne Vám přeje Váš SlevovyKupon.net.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.