Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Stavebnice Sluban - ideální alternativa

Stavebnice Sluban - ideální alternativa

17.11.2017 napsal(a) Honza H.

Hledáte ideální dárek pro děti na Vánoce? Vypusťte všechny myšlenky na elektroniku a virtuální dárky. Děti by si měly hrát manuálně, fyzicky a hlavně kreativně. Pokud ale nemáte peníze na LEGO nebo podobnou stavebnici, máme pro Vás přichystaný rozšířený sortiment stavebnice Sluban – nakoupit jí můžete v armyshopu Armik.cz.

Armik.cz slevový kupón

Sluban je značka stavebnice, která vznikla v roce 2004 a její hlavní výhodou je to, že je kompatibilní se známějšími značkami stavebnic včetně právě populární stavebnice LEGO. Pokud tedy už doma nějaké LEGO máte, a nechcete úplně investovat do dalšího, Sluban je rozhodně možnou cestou.

Kostky Sluban jsou zhruba o 60 % levnější než jiné stavební bloky. Vybírat si stále můžete z velké škály témat, které i Sluban používá – to hlavní zaměření je ale na vojenství. Dalo by se tedy říct, že stavebnice Sluban jsou vhodnější především pro kluky.

Armik.cz Vám dá na výběr – figurky vojáků, bitevní helikoptéry, bitevní křižník, detektor min, dělostřelce, protiletadlového dělostřelce, obrněnou divizi, hlídkové vozy, hraniční vozy, tanky, džípy, letadlovou loď, neviditelné bombardéry a spoustu dalších vojenských vozidel, budov a panáčků.

Není ovšem pravda, že by tyto stavebnice byly čistě armádní. Sluban nabízí i verze pro dívky v kolekci Girls Dream nebo třeba Pat a Mat. Další témta jsou – hasiči, cestáři, formule 1, letectví, policie, piráti, vermír, kostky pro nejmenší a spousta dalších.

Sortiment stavebnic Sluban na Armik.cz je zaměřený v současnosti primárně na Army. Sortiment se ale postupně rozšiřuje i do dalších oblastí. Pokud si tedy nevyberete, zkuste se vrátit později.

Stavebnice Sluban zakoupená na Armik.cz je rozhodně vhodným dárkem pro ty, kdo touží po stavebnici. Je levnější avšak ne horší alternativou LEGA a i zde je možné započít zajímavou sbírku.

Vy při nákupu stavebnic Sluban na Armik.cz navíc můžete ušetřit. Využívat teď aktuálně můžete 5 % slevu na celý sortiment tohoto obchodu, a to včetně stavebnic Sluban. Pokud tedy plánujete nakoupit nějaké věci pro sebe – oblečení, kempovací výbavu nebo nějaké army zboží, myslete také na svoje děti a potěšte je stavebnici Sluban. Je dost možné, že i Vy sami si pak budete chtít složit vlastní tank nebo hasičské auto.

Armik.cz slevový kupón

PS: Pokud chcete koupit dárek opravdu velký, doporučujeme Vám nakoupit model Stavebnice Sluban Army Letadlová loď Lioning M38-B0388. Tahle stavebnice nabídne 1875 kusů kostiček včetně lodě samotné, stojánku, vrtulníku a letadel. Jedná se o moel 1:350 o délce 89 cm – sen každého kluka.

Komentáře

Armik.cz slevový kupón

Army shop Armik.cz za skvělé ceny nabízí širokou nabídku vojenské výstroje, outdoorového vybavení a potřeb pro pobyt a přežití v přírodě.

Armik.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.